Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a gdzie ty ten silnik wyciagasz i wkładasz :polew: sorry dziwnie napisałem. Ale z tego co widze po chmurka ?

Warsztat w przygotowaniu jest :) ale kanał już gotowy i wylewka :) teraz tylko dach poskładać i będzie git.

:thumbup:

Opublikowano

Piękne fotele, z boczkami dorwales czy bez?

Opublikowano
  • Autor
Piękne fotele, z boczkami dorwales czy bez?

Bez boczków, bo mnie i tak się nie nadają, nie ten model:) fotele pochodzą z TT

Opublikowano

Na pewno niepowtarzalne i rzadkie

Kiedy bedą na aucie?

Opublikowano
  • Autor

najpierw silnik bo chce go uruchomić wreszcie:) i poczuć znowu wiatr we włosach:)

Opublikowano

szkoda ze ta maska jest na biało

Opublikowano
  • Autor

Blok już po piaskowania, wiec czas wziąć się do pracy.

Przy okazji wpadnie trochę nowości

Tutaj nowy simering wału -

b8836175667a9099m.jpg

A tak wygląda już blok po malowaniu

009752b928152d97m.jpg

Maska na razie to nieistotny szczegół, ale będzie w kolor albo oklejona carbonem, się zobaczy.

Opublikowano

Fajny projekt.

Bede sledzil ale na boga jaki corbon na maske :shock3:

Szybcy sie juz wscielki ladnych pare lat temu:decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Mały uplouad, chwila wolnego i trochę zabawy.

Za wiecha po piaskowaniu i malowaniu proszkowym.

e4986e13080c41c8m.jpg

A tu już ostro do przodu blok skręcony z zamachem i skrzynia EEN.

2d84fc27805f29ddm.jpg

Wreszcie motorowozownia już na swoim miejscu.

458be2b04b4aae36m.jpg

ad575b04ec1a417am.jpg

Z nowości to jeszcze nowa pompownia wody i adapter pod chłodnice oleju

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 20:51 ----------

Ciąg dalszy zmagań z R5

4898cb7244ebfe4fm.jpg

1cbcb7365d129865m.jpg

Opublikowano
:shock3:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę nowości:

Turbawka w bandażu żeby jej zimno nie było

595c9c96128e68c2m.jpg

eaeff4f2cad57089m.jpg

---------- Post dopisany 05-07-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 17:22 ----------

Dziś na tapetę poszedł ukł. dolotowy, na razie przymiarka na sucho ale jakoś to wygląda pomału.

Oto parę fotiszów

c7f5d6f09ca01351m.jpg

d110bb42c55bb32am.jpg

96a92cd2d9b9f5b0m.jpg

Opublikowano

mam sentyment do tego motoru, mamy 2.5tdi w busie i jest nie do zarabania, dzwiek tez ma fajny :)

Opublikowano
  • Autor

Na przelocie będzie jeszcze fajniejszy :)

Opublikowano
:oklasky:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

a tak już ze zderzakiem

726addb5dd38773dm.jpg

Po dłuższych poszukiwaniach trafiłem wreszcie to co chciałem ksekin kt 4

5a2e0a05bfd305d5m.jpg

Opublikowano

Na kiedy planujesz zakonczyc projekt?

Opublikowano
  • Autor

Na kiedy planujesz zakonczyc projekt?

To kolego raczej nie kończąca się opowieść :) zawsze będzie coś co będzie można zmienić :) od kiedy jestem w posiadania cabrio to ciągle coś zmieniam:) ale jak coś to jutro odpalam maszynę i w tygodniu może już wyjedzie z warsztatu :) ale koniec to na pewno nie będzie.

Opublikowano

no dokladnie nigdny nie ma sie dosc. Sam fakt ze uruchomisz auto juz cieszy. w sumie ie czasu skladales silnik

Opublikowano
  • Autor

no dokladnie nigdny nie ma sie dosc. Sam fakt ze uruchomisz auto juz cieszy. w sumie ie czasu skladales silnik

W sumie jak by to zsumować to może kilka dni cały montaż ale wszystko robione z doskoku w wolnej chwili tego to tyle trwało:) po za tym jest wiele nowych cześć, co też wymagało odczekania w czasie.

Opublikowano

Sam ogarniasz cała mechanike ? pod chmurka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.