Korzeń 1 Opublikowano 28 Lipca 2008 Udostępnij Opublikowano 28 Lipca 2008 http://www.tvn24.pl/26086,1558214,0,1,gps-wyslal-go-na-drugi-koniec-europy,wiadomosc.html Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
marewel 3 Opublikowano 28 Lipca 2008 Udostępnij Opublikowano 28 Lipca 2008 Zanim dorwałem tomtoma i automape,to tez używałem takich dziwnych programów ze droga mi się kończyła albo kręciłem sie w kółko. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
marcin j 0 Opublikowano 29 Lipca 2008 Udostępnij Opublikowano 29 Lipca 2008 hyhy, ja zawsze przeglądam mape i ostateczny punkt docelowy , czy zgadza się z moimi zamierzeniami. :> Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
krajek_007 1 Opublikowano 29 Lipca 2008 Udostępnij Opublikowano 29 Lipca 2008 hyhy, ja zawsze przeglądam mape i ostateczny punkt docelowy , czy zgadza się z moimi zamierzeniami. :> też zawsze sprawdzam, ale odkąd mnie GPS w środku nocy poprowadził przez totalne wygwizdajewo polnymi drogami (mimo że włączone było: "unikaj dróg nieutwardzonych") to też sprawdzam jak wiedzie trasa zanim wyruszę Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
domelq 2 Opublikowano 29 Lipca 2008 Udostępnij Opublikowano 29 Lipca 2008 Są goście Zresztą trzeba uważać, mój znajomy, zawodowy kierowca, ostatnio miał prawie czołówkę (na szczęście było tylko otarcie). Na drodze dwupasmowej w Myślenicach (kierunek do Zakopanego) gość wyskoczył mu z przeciwka jadąc po prąd (http://mapa.szukacz.pl/?&n=218366&e=568354&z=2m&t=WYBRANY PUNKT&pp=developer). Gość się tłumaczył, że jechał pod prąd bo GPS mu powiedział "skręć w lewo". Także trasę trzeba zweryfikować. Przez debila, jakby był większy ruch, mogłoby sie poturbować kilkanaście osób jadących autobusem Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
domjenick 18 Opublikowano 31 Lipca 2008 Udostępnij Opublikowano 31 Lipca 2008 nawigatory czasem maja stare dane na temat niektorych ulic,tomtomy maja opcje wlasnych poprawek,ktore nanosi sie na mapy,potem za kazdym podlaczeniem do kompa sa wysylane i odbierane poprawki od innych osob,a tak poza nawigacja,to jeszcze na znaki tez trzeba patrzec''skrecil pod prad,bo nawigacja mu tak powiedziala'',to co on nie widzial,ze wali pod zakaz,albo w jednokierunkowa-glupie tlumaczenie Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się