Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problemy na zimnym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam maly problem z moim 1.8 ADR. Mianowicie czasem ciezko odpala i po gwaltownym wcisnieciu pedalu gazu do polowy krztusi sie i traci obroty. Jak dodaje powolutku gazu to normalnie wchodzi na obroty. (film 1)

Problem tylko do rozgrzania sie silnika potem chodzi prawie normalnie.

Jedyne co sie dzieje to po puszczeniu gazu obroty spadaja czasem do 400rpm rosna i statkuja sie na 900 (film 2)

Po podlaczeniu pod vaga z tego co pamietam blad polozenia przepustnicy i 561 blad mieszanki paliwa.

przepustnica wyczyszczona na glanc, wymieniona odma. Czy adaptacja przepustnicy zrobiona ? Niewiem wpinalem sie u 2-ch roznych osob pod vag i ma problemy zeby sie polaczyc a jak juz to co chwile zrywa polaczenie. Probowalem recznie (po odpieciu aku) ale z tego co czytalem to przepustnica powinna wydac jakis tam dzwiek a u mnie cisza.

Niedawno wymieniona sonda lambda

Macie jakies pomysly co moze byc przyczyna takiego zachowania?

podejrzewam ze ten blad 561 jest spodowowany czuknikiem temperatury odpowiedzialnym za dawkowanie paliwa tylko ktory to czujnik?

ps sorki za ewentualne literowki i brak polskich znakow ale post pisany z komorki;)

dodam jeszcze ze auto zagazowane i po przelaczeniu na gaz wszystko w normie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio w swojej audi miałem podobne problemy. Również 1.8 ADR benzyna z gazem. Tylko mi przed oddaniem do mechaniora dusił się na niskich i wysokich obrotach. Oddałem stwierdził że to czujnik temperaturowy tyle, że wymienił i co prawda teraz na wysokich mi nie szarpie ale na niskich na zimnym silniku lekko podszarpuje, dodatkowo mam problem z odpaleniem go na zimnym silniku. Ktoś ma pomysły z czym to może być związane. I czy ktoś poleca jakiegoś mechanika który zajmuje się zarówno elektroniką jak i mechaniką i pracuje gdzieś w lublinie lub okolicach?

Opublikowano
  • Autor

u mnie wyszorowana przepustnica zrobiona adaptacja wymieniona odma i narazie wsio gra.

piotrek w dziale 1.8 masz kilka podobnych wątków

temat do zamknięcia

Opublikowano

Może być wiele rzeczy :sonda lambda, przepustnica,nieszczelny reduktor i wiele innych.

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.