Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z szyberdachem


afgan227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie dawno kupiłem audi a4 i miała kilka drobiazgów do poprawki. Część udało mi się wyeliminować. Kolej przyszła na szyberdach. Problem jest taki, że szyber po zamknięciu zbyt głęboko wpada. Jedna strona w porównaniu do dachu jest niżej o około 5-7 mm. Przy prędkościach autostradowych to straszny świst w środku słychać. Dodam jeszcze , że pokrętło działa ok.

Otworzyłem szyber popatrzyłem, aczkolwiek nie widzę tu żadnych śrub czy czegoś do regulacji :((

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Do tematu dołączam fotkę

DSC_0232_2.jpg

DSC_0229_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny napisać że może śruby musisz dokręcić które trzymają go z tyłu (bo to tył zbyt wpada?) ale strasznie dużo dłubania, może ktoś coś innego poradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło lampki masz taki kwadrat on jest do manualnej regulacji tzn sciagasz zaslepke wkladasz imbusa i zobacz może uda ci się wyregulować delikatnym ruchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się to tył głębiej wpada. Mam nadzieję , że uda się bez wydatku naprawić. Oby to była kwestia regulacji. Dziękuję za porady. W weekend spróbuję podziałać :) Pozdrawiam :)

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 21:46 ----------

Dziś dopiero miałem trochę czasu na zabawę. No i spróbowałem wyregulować szyber śrubą pod tym "kwadracikiem". kiedy drgnął na właściwie miejsce normalnie az podskakiwałem z radości. Niestety nie na długo. Po otworzeniu i zamknięciu wrócił na swoje miejsce... jakieś sugestie? Czyżby zdejmowanie podsufitki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...