Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stożek, filtr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napiszcie co o tym sądzicie

Nie wiem jak Wasze fury (mam na mysli posiadaczy 2,8 ACK Q) jakos tak nie idzie od samego dolu a wydaje mi sie ze jako V-ka powinna startowac o 2-2,5 k obr/m. mam zamontowany stozek nie wiem czy nie jest za maly i ktos mi mowil by wydluzyc dolot pomiedzy stozkiem a przepustnica (oddalic go) i odseparowac go by nie zaciagal powietrza ogrzanego od silnika tylko bral jak najchlodniejsze lub wywalic go i zamontowac ori filtr.

Co Wy na to?

Opublikowano

Wywal to i zamontuj zwykły ORI filtr. Stożki szczególnie te powszechne to dla mnie to samo co magnetyzery :D a jak juz koniecznie chcesz mieć coś innego to lepiej chyba wkładke K&N sobie założyć

Opublikowano

Stozek to zlo...chyba ze jest profi zamontowany

ktos mi mowil by wydluzyc dolot pomiedzy stozkiem a przepustnica

to nie jest tak o....siup na krowe. :027: ..odleglosc (a w zasadzie pojemnosc komory) przed przepustnica poinna byc kokretnie obliczona.

odseparowac go by nie zaciagal powietrza ogrzanego od silnika tylko bral jak najchlodniejsze

to jest podstawowa sprawa...

proponuje zamontowac ori, ewentualnie wkladke.

Jak koniecznie chcesz stozek to musisz odzalowac troche kasy na jego odpowiedni montaż (jak znajde foty to wrzuce jak poinno to ygladac)

Opublikowano
  • Autor
Stozek to zlo...chyba ze jest profi zamontowany

A co to jest ten profil??

Bratpit a Ty czemu sie migasz przed spotem??

Opublikowano

profi->profesjonalnie...opisze Ci to jakos dokladnie, ale troszke pozniej

Opublikowano
Stozek to zlo...chyba ze jest profi zamontowany

A co to jest ten profil??

Bratpit a Ty czemu sie migasz przed spotem??

Chyba nie chodziło o profil tylko o zamontowanie profesjonalne :zdziw:

Opublikowano
  • Autor

:030: a ja stara d*pa jestem normlanei blondyna :D sorry

Opublikowano

Ja też słyszałem, że stożek założony do farycznej furki daje ... tylko lepsze samopoczucie właścicielowi. :D

Opublikowano
Stozek to zlo...chyba ze jest profi zamontowany

A co to jest ten profil??

Bratpit a Ty czemu sie migasz przed spotem??

Święta i okres świąteczny poświecam tylko rodzinie ;) na następnych spotach napewno sie pojawie

Opublikowano

wkładka K&N w 1.8T nie dała nic, kompletnie nic

mierzone na hamowni na ori puszcze i na wkładce

:053:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, podlacze sie do tematu, zamierzam zrobic program do belli,ale wczesniej myslalem nad założeniem stozka(raczej k&n), oczywiscie zalozenie byloby profi oddzielnie na odme itd, martwi mnie tylko to,ze slyszalym o czyms takim jak duzo szybsze padanie przepływomierzy z tego powodu,ze osadza sie na nich olejek z filtra :/ co o tym myslicie ?

Opublikowano

stożkom mówię nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.