Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hip-hop Kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Może są tu rap słuchacze no to chce Wam przedstawić naszą najnowszą produkcje. Klip Lokalny Patriota- 12 raperów z Kielc na jednym trucku. Czwarta zwrotka moja. Piona!

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

Gruba nuta :naughty:

Piona Stano.

Opublikowano

Fajnie ze mamy rapera w klubie :decayed::banan: truck jest:thumbup1: oby tak dalej :gicior::brawo:

Opublikowano

Makary nieźle zarymował :wink: Ty też dajesz radę. Oby tak dalej :naughty:

A ziomek przed Tobą nieźle zarzuca rękami :grin:

Opublikowano
  • Autor
Makary nieźle zarymował :wink: Ty też dajesz radę. Oby tak dalej :naughty:

A ziomek przed Tobą nieźle zarzuca rękami :grin:

Makary stary wyjadacz. Przede mną- Eldezet- hehe no ma energie, młody jest :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem obniżki w swoim sklepie więc pozwalam sobie na wklejenie linku

Styl nad Style - sklep internetowy

www.facebook.com/StylNadStyleClothing

Odzież jest całkowicie mojego autorstwa. Szyta w najlepszych polskich szwalniach (szyją tam m. in. Stoprocent, Elpolako, Diil Gang, Diamante Wear...) Pozdrówki ;-)

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

Klasyka. Grali ostatnio i Liroy i WYP3 na 20leciu Kieleckiego Hip hopu. Miałem też zagrać bo grali Lokalnego Patriote ale niestety byłem w trasie. Wojtas wydał teraz dobrą płytke

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 23:06 ----------

Hahaha co mi się klip przypomniał. Jaki szczupły człowiek jeszcze był :D

Klip nagrany ponad 2 lata temu. Zwrotka do MTN była moją pierwszą nagraną zwrotką (3lata temu). Dobre akcje były. Miło się spomina.

Opublikowano
:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

jaki Liroy. Stono mieszka 500m od Piaska.

Stano :brawo::brawo:

Opublikowano
:hi::hi::hi:

Dobry kawałek.

Niestety ludziom jeszcze długo południe będzie kojarzyło się z Liroyem chodź i tak zawsze wolałem WYP3:wink:

Klasyka. Grali ostatnio i Liroy i WYP3 na 20leciu Kieleckiego Hip hopu. Miałem też zagrać bo grali Lokalnego Patriote ale niestety byłem w trasie.

Wojtas wydał teraz dobrą płytke

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 23:06 ----------

Hahaha co mi się klip przypomniał. Jaki szczupły człowiek jeszcze był :D

Klip nagrany ponad 2 lata temu. Zwrotka do MTN była moją pierwszą nagraną zwrotką (3lata temu). Dobre akcje były. Miło się spomina.

juz wiem czemu nie mogłem spać w nocy jak mieszkałem u teściów niedaleko targów :grin:

Opublikowano

dość fajny tylko nie lubie bawarii

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne duże kolabo prosto z Kielc. Kocur i chłopaki rozje*ali

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 21:08 ----------

Coś nowego.

Stano- Głośniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.