Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parking strzeżony Pyrzowice Katowice ?


niewek

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam wylot z Katowic ( mieszkam pod Warszawą ). Trafiło się Last Minute to czemu by nie skorzystać. Jednak 250 km to sporo żeby ktoś mógł mnie zawieźć więc muszę jechać własnym autem. W grę wchodzi tylko parking strzeżony przy lotnisku. Jednak mimo wszystko trochę boję się zostawić moją laleczkę na tydzień na dworzu. Co myślicie na ten temat? Macie jakieś większe problemy z tym? Może szukać podziemnego parkingu ( tzn. zadaszonego ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem już z parkingu przy lotnisku (zarówno Pyrzowice jak i Warszawa), auto zostawiałem na 2 tygodnie, nie masz się czego obawiać :wink:

Zostawisz auto, zawiozą Cię własnym transportem pod terminal, jak przylecisz to dzwonisz po nich i podjeżdżają po Ciebie na terminal i zawożą na parking po autko, bezproblemowo.

Ja korzystałem z tego parkingu:

Parking Pyrzowice - Katowice Lotnisko - WIZ-PARK

Pracują 24/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu byłem 2 tygodnie we Włoszech i zostawiłem audi tutaj Parking Pyrzowice Lotnisko Katowice Lotniskowiec wszystko jak najbardziej wporządku... zawieźli przywieźli :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak udało mi się zrobić na szybko moje drugie auto, tj. octavię I. Nie zostawię mojej perełki pod gołym niebem na tyle czasu xD haha :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...