Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia na oklejenie lusterek


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie chciałbym okleić sobie lusterka folią kolor satyna taki jak ori. relingi . bardzo proszę o namiary na folię w tym kolorze jaką polecacie. chciałbym wykonać to sam wiec proszę również o jakieś wskazówki ?

Pozdrawiam colak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podasz jaki to będzie kolor satyna jak na relingach, aukcję bądź gdzie to można kupić ?

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 12:10 ----------

Pany oklejał ktoś w satynie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad oklejanie zastanawiam dlatego jakby ktoś miał namiar na folię w kolorze satyny byłbym bardzo dźwięczny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ku...a do zaj...bania jak to było w pewnym kultowym filmie

o wszystkim ci napiszą tylko nie o tym o co pytasz.

Pytam czy ktoś oklejał w naszych autach lusterka folią kolor nikiel/chrom satyna kolor/efekt jak na relingach potrzebuję jakiegoś producenta nr. katalogowy danego producenta na ten właśnie kolor

widzę że ja sam nie szukam wiec byli byśmy wdzięczni z syskiem

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć porządnie to zrobione a nie kicz to poluj na ori obudowy S4. Folia jest:

FOLIA OKLEINA CHROM SREBRNY 150x50 INNE (3503115316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oklejaliśmy tym z kumplem relingi w passacie B5 FL

Może nie identyczna ale zbliżony kolor. Po roku to wszystko poodłaziło mimo bardzo dokładnego odtłuszczenia. Wszystko się pomarszczyło na zagięciach i wyglądało dramatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to jest chrom a mnie interesuje chrom satyna jak relingi??? kupiłem sobie opraawy wiec mogę testować jak ktoś trafi na taką proszę o info

dziękuję i czekam :)

---------- Post dopisany 08-10-2013 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 10:00 ----------

UP A co polecacie Panowie już wiem że satyny nie dostanę a karbon srebrny ma ktoś na ciemnym aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...