Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działa oświetlenie nóg i elektryczna regulacja lędźwi, problem z pakietem swiatło


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie .

1. Nie działa mi oswietlenie przestrzeni nog z tyłu oraz elektryczna regulacja foteli kierowcy i pasazera to samo .

dodatkowo mam pare problemów z elektryka.

2. nie działa mi podswietlenie pod drzwiami z przodu kierowcy oraz pasazera nie działa równiez czerwone swiatełko ostrzegawcze na drzwiach kierowcy i pasazera z tyłu jest ok

3. nie zamykają sie drzwi kierowcy z pilota tylko kluczyk wchodzi w gre . szyby zamykaja sie zdalnie z pilota .na wyswietlaczu miedzy zegarami pokazuje sie ze drzwi otwarte albo zamkniete . wiec z czujnikami wszystko ok w środku tez sie światło zapala po otwarci drzwi ale dlaczego sie swiatełka w drzwiach nie zapalają ? wiazke drzwi kierowcy rozebrałem całą i kazdy przewód oglądałem z osobna polutowałem przerwane niestety dalej to samo :/

kody błędów vag

Control Module Part Number: 8E0 959 433 AS

7 Faults Found:

01366 - Opened Due to Crash Signal

36-10 - Open Circuit - Intermittent

00955 - Shareware Version. To Decode all DTCs

35-00 - Please Register/Activate

01331 - Shareware Version. To Decode all DTCs

80-00 - Please Register/Activate

01811 - Shareware Version. To Decode all DTCs

37-00 - Please Register/Activate

01802 - Shareware Version. To Decode all DTCs

57-10 - Please Register/Activate - Intermittent

01561 - Shareware Version. To Decode all DTCs

61-00 - Please Register/Activate

01562 - Shareware Version. To Decode all DTCs

59-10 - Please Register/Activate - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie błędy wracają?

pierwsze co to sprawdź bezpieczniki przy kierownicy, wygląda na to że brakuje napięcia na sterowniku drzwi kierowcy i pasażera (jeden wspólny bezpiecznik - któryś z małych) - to by rozwiązywało problem 2 i 3 punktu.

Jeśli chodzi o pkt 1 to też sprawdź bezpiecznik zamocowany na MCE (jak zdejmiesz osłonę pod kierownicą to będzie widoczny. Przestrzeń nóg jest sterowna z MK. Sprawdź na początek kostki pod fotelem kierowcy i pasażera - czerwona jest od elektryki i oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bezpieczniki sa ok . sprawdzałem tak mocno ze rozwaliłem sporo rzeczy po drodze . ale udało sie naprawic juz wszystko :) nie sprawdzałem napięcia na kostkach pod fotelami . wydaje mi sie ze go tam nie ma . kostki sa wpięte wszystko wyglada oryginalnie przewody wygladaja bardzo zdrowo . nie miałem próbówki ani miernika zeby zmierzyc czy tam jest napięcie . podgrzewanie foteli działa . elektryka w fotelach niestety nie tak samo jak i oswietlenie przestrzeni nóg z tyłu . podpowiesz cos jeszcze ?

co do drzwi kierowcy i pasazera dalej to samo :/ instalacja wydaje sie byc ok . mowie w drzwiach kierowcy przegladałem całą kazdy kabelek z kolei tej od drzwi pasazera az tak nie przegladałem ale wydaje mi sie ze jest ok . jutro rozbiore . ale to musi byc cos innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się czerwonej kostce w fotelu, bo to ona jest od elektryki w siedzeniach i oświetlenia przestrzeni nóg pasażera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki wszystkie ok . ale pod obudowa kierownicy jest jeszcze pare przekazników i bezpieczników moze ktorys z nich jest odpowiedzialny za to ?

DSC_0784.jpg

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 17:51 ----------

Wracam do tematu . Problem z punktu 3ciego srasznie mnieirytuje . moze ktos cos podpowiedziec ? wczoraj rozebrałem jeszcze raz tapicerke wyciagnałem na zewnatrz przewody i kazdy po kolei przestrzeliłem miernikiem . wszystkie przewody sa sprawne . Niestety swiatełko czerwone w tapicerce nie działa oraz podswietlenie na chodnik :/ dodatkowo nie zamyka sie zamek z pilota .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebralem wszystko jest z nim ok poza tym boczek chyba nie ma nic wspolnego z zamkiem bo zamek bie chce sie zamykac z pilota wszystkie inne zamykaja sie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chcę się zamknąć, bo jest coś spieprzone w boczku pewnie :decayed:

Jak odłączysz kostki od silniczka szyb to nie ma zamka ani podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamek? To jest powiazane?

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 10:50 ----------

Problem z oswietleniem w drzwiach oraz centralnym rozwiązany . Wiązka w drzwiach była cała . problemem były wypalone piny w kostce w słupku . wypalone miałem 2 piny kabel pomaranczowo brązowy oraz czerwono zółty . wypiąłem kable z kostki dolutowałem przewody i przeprowadziłem je do kostki w słupku . w kostce w słupku przewody maja identyczne kolory . Problem z zamkiem rozwiązał sie moge zamylac juz z pilota . jezeli ktos ma podobny problem niech skupia sie własnie na tych kolorach przewodów . podświetlenie chodnika oraz czerwone swiatło ostrzegawcze działaja .

pozostał problem z elektryka foteli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...