Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oryginalny wpinany hak a dowód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Panowie czy oryginalne dopinane haki w naszych A4kach mają być jakoś wbite w dowód?

Rozumiem dorabiane, ale te oryginalne?

Sam posiadam właśnie taki i nawet w niemieckim starym dowodzie była jakaś wzmianka o owym haku, natomiast w polskim nowym dowodzie brak jakichkolwiek informacji.. czy to normalne? czy należy przejść całą procedurę "wbicia" owego haka w dowód?

Pozdrawiam

Opublikowano

hak powinien być wbity w dowód, jeśli auto było sprowadzane z zagranicy to u nas przechodząc pierwsze badanie techniczne diagnosta powinien to uwzględnić, widocznie w twoim przypadku ktoś o tym zapomniał....

W sumie chyba warto przejść "tą całą procedurę", bo jak cie chłopaki zatrzymają z przyczepką to się nie wytłumaczysz...

przegląd 35 zeta i za wpis w karcie i dowodzie 17 zeta.... koszta niewielkie wszystko masz od ręki i niczym się nie stresujesz:)

sam to przechodziłem tydzień temu bo montowałem hak...

aha dobrze byłoby aby na haku (na belce) była jakaś naklejka z homologacją, bo jeśli jej nie będzie mogą być problemy z przeglądem...

Opublikowano

aha dobrze byłoby aby na haku (na belce) była jakaś naklejka z homologacją, bo jeśli jej nie będzie mogą być problemy z przeglądem...

Na przeglądzie raczej nikt nawet nie będzie sprawdzał czy jest tabliczka , no chyba że trafisz na służbistę , ale przy kontroli Policjant zatrzyma dowód jak nie będzie tabliczki , lub naklejki homologacyjnej.

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za odpowiedź, dziwiło mnie to właśnie, że nikt na to nie zwrócił uwagi, a sam nie byłem w temacie na przeglądzie też nikt tego nie uwzględnił..

Opublikowano

W brifie też jest wzmianka o haku a przy rejestracji sprowadzonego auta wymagają między innymi tłumaczenia tak więc hak Ci sami wbiją.

Opublikowano

Ja bym się nie przejmował nawet jeśli nie ma żadnej tabliczki na haku, gdyż nie słyszałem o przypadku sprawdzania przy kontroli drogowej tej naklejki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oczywiście, że tak. Policję interesuje tylko tyle co w dowodzie.

Opublikowano
Oczywiście, że tak. Policję interesuje tylko tyle co w dowodzie.

mnie w poprzednim aucie sprawdzali przy kontroli misie , a że tabliczka ugniła , i obleciała zostały nity , więc zabrali mi dowód , z innego przynitowałem tabliczkę i po kłopocie , na diagnostykę i po kłopocie .

Opublikowano

aha dobrze byłoby aby na haku (na belce) była jakaś naklejka z homologacją, bo jeśli jej nie będzie mogą być problemy z przeglądem...

Na przeglądzie raczej nikt nawet nie będzie sprawdzał czy jest tabliczka , no chyba że trafisz na służbistę , ale przy kontroli Policjant zatrzyma dowód jak nie będzie tabliczki , lub naklejki homologacyjnej.

Na przeglądzie potwierdzającym montaż haka sprawdzają czy jest tabliczka z homologacją. Niedawno zamontowałem fabryczny hak i podczas przeglądu sprawdzali właśnie tabliczkę. Przegląd ten kosztuje 35 zł i jest niezbędny do wbicia haka w dowód. Natomiast Policjantowi życzę powodzenia w sprawdzaniu tabliczki, bo żeby ją zobaczyć u mnie to musiał by się położyć pod autem i zobaczyć belkę haka od dołu, bo właśnie tam jest tabliczka fabrycznie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.