Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z szarpaniem???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podbijam!

Temat dalej nie ogarniety wymieniony n75 przepływka podmieniana dawka 3.2mg/skok czujnik płynu sprawny a dalej szarpie po puszczeniu gazu. Jakie logi mogą coś powiedzieć ??

Opublikowano

Niech zgadnę występuje tylko jedno szarpniecie po odjeciu nogi z gazu???

Mam to samo i tak poduchy wsio nowe corteco,odbojnik zrobiony na sztywno,Przeguby nie maja luzu,nie wiem może nieszczelność...

Dajcie znac jak poradzicie sobie z tym.

Opublikowano

Nie szarpie cały czas po zdjęciu nogi z gazu (są to takie szarpniecia jak w benzynie jak się da 5 bieg przy 40km/h) wystepują dopiero jak obrotomierz pokaże na 3 biegu około 1200 Obr/min na 4 - około 1400 Obr/min jak obroty spadają o 100 obr/min to wszystko ustaje. Jedzie płynnie bez gazu na 2 czy tam 3.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam w moim silniku ATJ występuje problem szarpania a wygląda to tak jakbym wjechał w dużą dziurę czasami pojedyncze szarpnięcia a czasem przez parę kilometrów . Problem jest o tyle dziwny że występuje po przejechaniu kilku kilometrów i nagle ustępuje.Jakiś czas temu robiłem diagnostykę i błędów nie było ale ostatnio pokazał się :zablokowany sterownik silnika i błąd przerwa w obwodzie pompki 1 .Niestety mechanik nie podał numeru błędu a po przejechaniu ok 50 km z wpiętym wagiem stwierdził że może być walnięta pompka na 1 i 3 cylindrze ale tak do końca nie jest pewien . Zmienił tylko dawki i na jakiś czas problem znikł ale znów się pojawia i coraz częściej . A z innych objawów to przy wilgotnej pogodzie dymi na szaro do czasy aż się nagrzeje .

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Zapomniałem dodać że szarpanie występuje w granicy 1200-1800 obr/min i pali od strzała w każdej temperaturze .Prosze o pomoc lub adres dobrego mechanika najlepiej w woj. podkarpackim mile widziane okolice Dębicy

Opublikowano

Proponuje Ci SPECSERVICE w Krośnie może to od Dębicy kawałek, tanio nie jest, ale robią konkretnie i coś na pewno poradzą, sam korzystam z ich usług. Ale wcześniej musisz się umówić, także zadzwoń ustalą Ci wizytę kiedy będzie Ci pasowało. Tylko proszę się tutaj nie doszukiwać jakiejś krypto reklamy...

Opublikowano
Nie szarpie cały czas po zdjęciu nogi z gazu (są to takie szarpniecia jak w benzynie jak się da 5 bieg przy 40km/h) wystepują dopiero jak obrotomierz pokaże na 3 biegu około 1200 Obr/min na 4 - około 1400 Obr/min jak obroty spadają o 100 obr/min to wszystko ustaje. Jedzie płynnie bez gazu na 2 czy tam 3.

czujnik predkosci jazdy sprawdz styki ,oraz czujnik wału ( jest kolo filtra oleju ) poduszki silnika sprawdzone ?

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jakiś czas temu w sumie przez przypadek usunąłem sobie usterkę ,myślałem że siadły pompki więc postanowiłem sprawdzić nr części ściągłem pokrywę zaworów i jakoś złapałem za wtyczkę na pierwszej pompce a tu luz po wyczyszczeniu i poprawieniu wtyczek wszystko ładnie śmiga :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.