Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny- pomoc przy wyborze ?!


Trzciniak0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy w wyborze sprężyn. Posiadam AUDI A4 B6 1.9 TDI na felgach 15 195/65 opony i jeździ się jak wozem drabiniastym!!! Na sprężynach dopatrzyłem się 3 zielonych pasków. Proszę was o dobranie sprężyn komfortowych, bo naprawdę tym się nie da jeździć, trzęsie jak cholera. Szukam po necie ale za dużo jest tych znaczeń a nie jestem jakimś ekspertem w tej dziedzinie. Proszę o pomoc ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam sie na tym, chce je zmienic bo komfort jazdy jest tak ch.... Ze sie jezdzic nie chce! Potrzebuje zmienic na najbardziej komfortowe. Pomozcie jakie mam dobrac zeby sie cieszyc jazda?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz wszystko http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

a tu masz oznaczenia kolorow i klasy wagowe http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-oznaczenie-sprezyn-amortyzatorow-52219/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki w domu popatrze. Jeszcze jedno pytanie bo z tylu nie widzialem sprezyn sam amortyzator, ukryta jest gdzies w nadkolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziales bo jest za kolem :) nigdzie jej nie schowali :) zajrzyj od tyłu :)

Ja u siebie zmienialem sprezyny bo po zalozeniu instalacji gazowej troche d*pa przysiadla. Oryginalnie mialem 9 klase wagowa, zalozylem 11 czyli na wiekszy ciezar i teraz jest super auto sie wyrownalo. I nawet jak troche zapakuje w kufer to mocno nie siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na przodzie klasa 7- 824-853 kg , a na tyle klasa 6 451-472kg. Jesli na tym ci za twardo to musisz zejsc o klase lub dwie nizej. Pamietaj jednak ze i auto siadzie troche nizej na miekkich sprezynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem mam na 15 195/65 i jak czlowiek by dobrze wypil i wracal po naszych drogach to moglo by sie to zwrocic. :) naprawde jest twardy i chce zeby byl lepszy komfort. Jezdzilem szwagra a4 w avancie na 18 feldze i lepiej sie jezdzila ja u mnnie na 15:/ no jesli ma pomoc to w jezdzie to nie przeszkadza mi to obnizenie. Duzo chyba nie siadzie? To mowisz o klase w dol czyli np 5 i 4? Ciezki wybor z tym jak sie pojecia nie ma.

zdaly by egzamin ?

AUDI A4 B6 B7 AMORTYZATOR SPREZYNA PRZOD SACHS ORG (3449857361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...