Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moje oczko:) Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Niedawno nabyłem A4 w Niemczech i chciałbym się swoim golasem pochwalić na forum:)

Auto jest z 2001 roku, przebieg obecnie 225k km, książka była prowadzona do 216k km. Skrzynia 5 biegowa. Wymieniłem olej na castrol + filtry boscha

Wyposażenie:

-zawieszenie 1BE + 234/45/17",

-ESP (chyba standard)

-6 poduszek,

-Audi Concert z subwooferem w bagażniku,

-el szyby tylko przód ;/

-el lusterka,

-podgrzewane, elektrycznie pompowane, z regulacją pod kolana fotele + schowek,

-roleta za kanapą,

-komputer pokładowy (pełny),

-lodówka w schowku,

-2-strefowy climatronic,

-podłokietnik x2,

-zewnętrzny pakiet chrom+ relingi,

-3-ramienna skórzana kiera z ręcznym i gałką,

-parktronic tył,

-3 klucze

-halogeny

Braki;/

-ksenon

-tempomat (masakraaaa)

-pół skóra

-ciemne szyby

-navi

-pięknie by wyglądały podświetlane klamki zewnętrzne przy otwieraniu auta

-Quattro

Na początek pomyślę nad jakimiś ładnymi oczkami mijania i tempomatem. W sumie nie będę się na siłę uszczęśliwiał, trzeba się pogodzić z tym co jest czyli golasem. Do wyrzucenia uchwyty po GPSie i tel częściowo wymontowanym

A teraz czas na foto:)

DSCF3007.jpg

DSCF3008.jpg

DSCF3009.jpg

DSCF3003.jpg

IMG_20130824_160837.jpg

Opublikowano

Nie jest tak źle,wszystko da się dołożyć i będzie malina aby służyła bezawaryjnie jak najdłużej:wink:

Opublikowano

Autko jak najbardziej na plus. Alu mi sie podobają choć nie ori.

Proponował bym dokładki w kolor i jak najszybciej szybki przyciemnić.

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się nad zmianą alusów z 17 na 16 i węższe opony, ze względu na większy komfort i spalanie, choć i tak nie jest duże.

Opublikowano

Jest całkiem przyzwoite.A dokładkę można zawsze zrobić . Bezawaryjności.

Opublikowano

Zmieniaj zmieniaj chetnie przygarne te Twoje jesli bedzie mnie stac:P

Opublikowano
  • Autor

Do zimy pojeżdżę na 17, na zimę założę stalowe 15 i na wiosnę sprzedam te 17 i poszukam jakichś 16. Nie ma sensu jeździć na twardszym zawieszeniu i z takimi alufelgami po polskich drogach. Mało wygody, koszt naprawy też nie mały, tylko wygląd z 17 jest:P

Opublikowano

nie wierzę w to, co czytam.. 17 za duże na PL drogi?! :facepalm: o mamo! to jak ja daję radę na takich felgach zimą i na 19" latem..

Opublikowano
  • Autor

No to podziwiam Ciebie, na 19" to ja bym jeździł tylko na autostradach. Tu gdzie mieszkam jest jedna wielka lepianka i trochę szkoda mi zawieszenia. Oczywiście szanuję Twoje zdanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.