Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem ! Utrata mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam Audi A4 B5 1.9 TDI 90km i mam problem mianowicie auto nie chce jechać więcej niż 130km/h na 5 biego max nie całe 3 tyś obrotów i koniec odcina jak by moc i dalej nie ciągnie. Turbina była regenerowana rok temu i myślę że to nie ona.

Opublikowano

podlacz pod kompa i zrob logi

Opublikowano

zrób by pasa zaworu n75 albo zaslep egr i wsadz w miejsce n75 zawor n18 i spróbuj ,jeśli bedzie ciagnać to zaor n75 do wymiany albo jezdzij sobie na tym n18

Opublikowano

może wina pompy paliwowej ( mało wydajna ), tez taki mam w passacie powyżej 120 km/h nic nie szedł 0 mocy ale mi jakoś się odmulił :) jak traci moc np przy 120 km/h to odpuszczam i daje gazu i dalej ciągnie :)

nie wiem czy to pomoże ale możesz tez kupić preparat do czyszczenia wtrysków STP, dolewa się go do paliwa , ja sobie co jakis czas go leje , wydaje mi się ze pomaga :) nie dużo kosztuje bo ok.16 zł , wiec można kupić na wypróbowanie

Opublikowano

stp pomaga jak umarłemu kadzidło

n18 w ahu nie zastąpi n75, zrób by pas, obejrzyj wężyki przy n75, obejrzyj rury dolotu bo może którąś rozerwało lub zsunęła się, zrób logi

Opublikowano
zrób by pasa zaworu n75 albo zaslep egr i wsadz w miejsce n75 zawor n18 i spróbuj ,jeśli bedzie ciagnać to zaor n75 do wymiany albo jezdzij sobie na tym n18

Co ty człowieku opowiadasz ? pomyśl albo poczytaj zanim zaczniesz podpowiadać bo to nie piaskownica i można komuś bolida unieruchomić. Jego silnik to prawdopodobnie AHU lub 1Z gdzie turbina jest sterowana nadcisnieniem.

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Podłącz auto pod program diagnostyczny i zobaczysz co padło.

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

może wina pompy paliwowej ( mało wydajna ), tez taki mam w passacie powyżej 120 km/h nic nie szedł 0 mocy ale mi jakoś się odmulił :) jak traci moc np przy 120 km/h to odpuszczam i daje gazu i dalej ciągnie :)

nie wiem czy to pomoże ale możesz tez kupić preparat do czyszczenia wtrysków STP, dolewa się go do paliwa , ja sobie co jakis czas go leje , wydaje mi się ze pomaga :) nie dużo kosztuje bo ok.16 zł , wiec można kupić na wypróbowanie

W AHU nie ma pompy paliwowej jest pompa wtryskowa a na jego usterke STP nie pomoże.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.