Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozpęd wycieraczek


Kichu63

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy bardzo powolne działanie wycieraczek na pozycji 1, a następnie 2 i 3 świadczy o padającym silniczku wycieraczek przednich. Dopiero po około kilku minutach weszły na swoje obroty, choć nie jestem przekonany czy szybkość ich działania jest odpowiednia w stosunku do wymaganej. Ostatnio mocno popadało i najadłem się strachu, bo jechałem w trasie i przełączyłem wycieraczki na pozycję 1 a tu ups! bardzo powoli; tak też było na pozycji 2 i 3 a lało intensywnie. Na szczęście po kilku minutach ruszyły szybciej, jak też przestało padać.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Są to objawy zatartych sworzni. Miałem to u siebie. Polecam wymienić cały ten mechanizm na nowy jeszcze przed zimą. Mi wycieraczki zrobiły psikusa. Najpierw działały powoli jak u Ciebie. Olałem to. I zemściło się w trasie. Nagle wielki deszcz a silniczek nie był już w stanie ruszyć zastanych sworzni. Są tanie zamienniki na alledrogo po niecałe 100 zł i ori używane. Moim zdaniem lepiej wymienić na nowy zamiennik niż jakąś używkę bo też nie wiadomo ile używka pociągnie. Można też próbować reanimować Twój mechanizm ale efekt będzie krótkotrwały. Silniczka nie trzeba wymieniać.

Tu masz jakieś aukcje - MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B5 - Silniczki wycieraczek - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Wasze sugestie(wiedza) pozwoliły mi odszukać na tym forum temat zatartych sworzni wycieraczek i jak można samemu sobie z tym poradzić. Jeszcze raz wielkie dzięki :thankyou2:

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...