Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migająca kontrolka grzania świec po wciśnięciu stopu gaśnie


Tomekktm1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam tak problem jak jadę mym autkiem i przez dłuższy czas nie dotykam pedału hamulca zaczyna mi migać kontrolka grzania świec po lekkim tyknięciu pedału gaśnie po podłączeniu do vag'a ukazał mi się błąd czujnik położenia pedału hamulca tylko tak poszedłem do sklepu a facet w sklepie powiedział ze on na schemacie czy tam czymś takim nie widzi takiego czujnika że jest jedynie czujnik światła stop wiec mam prośbę jeśli ktoś miał podobny problem to prosił bym o podrzucenie jakiegoś kodu takiego czujnika i mała podpowiedź jak się do niego dobrać

Pozdrawiam

zapomniałem o takim małym drobiazgu autko jest z 1996 r może to coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos to raczej w aso dostaniesz. Najszybciej to znajdziesz jak odczytasz numer czesci oraz sprawdz czy sam czujnik mozna kupic czy trzeba bedzie wziasc jakis zestaw, podobnie jak w przypadku plywaka nie mozna wziasc samego czujnika poziomu paliwa (Tej bialej plytki) tylko trzeba caly plywak. Proponuje tez popytac na szrocie albo znalesc kogos kto ma podobna audice na czesci. Mozliwe tez ze owy czujnik znajduje sie w sterowniku ABSa dlatego nie mozesz go znalesc.

Dodatkowo zanim zaczniesz wymieniac sprawdz czy nie wystarczy tylko czegos przelutowac lub zaizolowac bo mozliwe ze niepotrzebnie wydasz kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy żarówka od stopu nie jest spalona? W takim przypadku również będzie migać kontrolka świec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy żarówka od stopu nie jest spalona? W takim przypadku również będzie migać kontrolka świec.

Tylko jesli nie ma FISa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużego fisa nie mam mam licznik identyczny jak ten na aukcji LICZNIK ZEGAR AUDI A4 B5 8D0919035S ANGLIK (3478859014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak wiem od automatu przy normalnej skrzyni tez ostatnio to odkryłem jak naprawiałem czujnik temperatury a co do przepalonej żarówki sprawdzane było i wszystkie działały mam dołożone dodatkowe światło stopu czy to ono morze coś zakłócać w elektryce samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest nie oryginalne ani nie fabryczne to mozliwe, odepnij je na probe i zobacz. Mozliwe ze jest jakos lipnie polaczone z czujnikiem pedalu hamulca i dlatego komputer widzi jego blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...