Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja laleczka powerd by Tomekktm1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no koleszko super lecisz z tematem :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nom dzieki Krzysiu

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Takie male rezanko co o tym sadzicie

d8a469466bb4.jpg

Moze nie jest to zrobione rewelacyjnie ale folia za specialnie lekko to nie chcialo isc

Opublikowano

te kierunki co masz na zdjeciu,to folia ?

Opublikowano
  • Autor

Tak folia tylko slabej jakosc bo wyblakla teraz bede zmienial na orocala :-)

Opublikowano

Fajnie gonisz z modami :D

Edytowane przez horny devil

Opublikowano
  • Autor

dzięki :naughty: teraz właśnie zacząłem mocno dumać nad pdc bo dziś miałem małą przygodę przy cofaniu na podwórku u narzeczonej średniej wielkość kupa stwardniałego śniegu uszkodziła dokładkę :(

Opublikowano

Ja ma i nie narzekam. Teraz chcę to zespolić ze zderzakiem bo ktoś mi przyjebał i mam do malowania

Opublikowano

Powiedz jak z wycieraczkami od a6 pasują p&p?

Opublikowano
  • Autor

ramiona pasują p&p gorzej z piórami bo w sprzedaży najmniejsze to 550mm a do nas potrzeba 520 od str pasażera i jest trochę zabawy w skrócenie pióra


Ja ma i nie narzekam. Teraz chcę to zespolić ze zderzakiem bo ktoś mi przyjebał i mam do malowania

ja jak na razie chce zmienić tylko dokładkę w zespolenie na razie nie wchodzę będę dumał nad tym jak będę ogarniał całość czyli przód progi i tył wtedy może zespole tył i przód a progi wpadną z esy lub coś innego żeby to ze sobą grało

Opublikowano

Co do ramion to poluj na te z passerati. P&P i z ramionami nie ma problemu

Opublikowano
  • Autor

powiem ci ze miałem wybór te lub z paska i choć wiedziałem ze będzie problem z piórami to wziąłem te ze względu na ich wygląd różnica jest kolosalna jak dla mnie

Opublikowano

Co do ramion to poluj na te z passerati. P&P i z ramionami nie ma problemu

Wiem ale one jakos mi sie nie widza ;)

Choć pewnie zbierają niebo lepiej niz te w polifcie :facepalm:

Opublikowano

No zbierają super.
Te z a6 wydają mi się właśnie toporne strasznie. Jak kto lubi :D

Opublikowano
  • Autor

No zbierają super.

Te z a6 wydają mi się właśnie toporne strasznie. Jak kto lubi :D

dokładnie kto co lubi na pewno z tymi z passeratti mniej rzeźbienia

Opublikowano

w jaki sposob ja nakleiles tak rowno ? :)

Opublikowano
  • Autor

Zależy czy pytasz o folie na lampach czy na pierścionkach lampy to łatwe i szybciudko zejdzie pierścionki to inna bajka jakieś 4 może 5 h roboty a i tak jak dla mnie efekt idealny nie jest folia to orocal carbon 4d przydaje sie pomoc osoby trzeciej która trzyma suszarkę a ty cały czas naciagasz i doklejasz folie a i trzeba uważać żeby nie pekła jak się ja za bardzo naciągnie

Opublikowano

Chodzi mi o te kierunki jak mniemam pierścionki. Jak je tak docieles precyzyjnie

Opublikowano
  • Autor

Pierscionki to logo audi na grillu a kierunki to masz temat w warsztacie "kierunki ala USA" tam masz wzor do wydrukowania na kartce a4 i potem od tego wycinasz folie i kleisz

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dawaj foty jak ten grill wyglada z tymi białym ringami

Opublikowano
  • Autor

Gril juz na aucie ale musze je troche oplukac bo w trasie bylem i upierdzielone jest jak umyje to wrzuce fotke postaram sie jutro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.