Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja laleczka powerd by Tomekktm1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzuć też foty środka jak dekory po oklejeniu wyglądają

Opublikowano
  • Autor

Dekory jak narazie jeszcze nie zalozone z powodu pogody i braku garazu ale jak tylko wyladuja na aucie fotki odrazu wrzucam

Opublikowano

Powiem Ci auto bardzo ładne też miałem ten model ale niestety skasowałem go :(. Nowe auto kupiłem to oczywiście też A4 b5 ale już po lifcie. auto jest ogólnie nie spotykane na szych drogach bo jest bardzo ładnie zrobione, nie przezemnie bo takie kupiłem.. Kocham go :) teraz się wkręcam w nie i też będę robił w środku listwy w żółtym karbonie i panele w czarnym ale to pomału nie śpieszy mi się. Chciał bym także obszyć fotele żołto czarną skórą (pod kolor auta) i tu się zaczyna problem. Chciał bym sam sobie zaprojektować te siedzenia, ale nie mogę znaleść nigdzie rysunku siedzeń, szkicu do pomalowania prezezmnie. Macie panowie opcje jakąś żeby pomóc? Jak umyję to mogę wrzucić jakąś fotke autka xD Proszę o pomoc..

Opublikowano
  • Autor

No nie stety ja ci nie pomoge bo nie mam zadnego projektu siedzen ale podpytaj w dziale warsztat lub na battalionie b5 moze ktorys z chlopakow tam ci pomoze

niestety auto dalej nie umyte bo u mnie -5 ale zdjęcie zrobiłem jak umyje zaktualizuje :naughty:

37d869217a4c.jpg

Opublikowano

no od razu lepiej ...... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki staram się :P

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No nie stety ja ci nie pomoge bo nie mam zadnego projektu siedzen ale podpytaj w dziale warsztat lub na battalionie b5 moze ktorys z chlopakow tam ci pomoze niestety auto dalej nie umyte bo u mnie -5 ale zdjęcie zrobiłem jak umyje zaktualizuje :naughty:37d869217a4c.jpg

Wywal ramke rejestracji z przodu

Opublikowano
  • Autor

Myslisz ze bez ramki bedzie lepiej ale nie widzi mi sie wiercenie dziur w rejstracji

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Myslisz ze bez ramki bedzie lepiej ale nie widzi mi sie wiercenie dziur w rejstracji

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Zawsze mozesz wyjepać rejkę i zostawić gładki front :polew:

WP_000369.jpg

Ramka out

Opublikowano
  • Autor

Kufa może i masz racje z tą ramką

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

dziś auto dostało kilka nowych gratów jakimi były komplet nowych wahaczy i 2 przeguby prawy i lewy zewnętrzne wiec dzisiejszy dzień był bardzo owocny :decayed:

kilka fotek :

Wahacze : c73546b18097.jpg

11e5de2f9f62.jpg

przeguby :6529a9539673.jpg

stary 9132e319f1fb.jpg

nowy a0144da54a66.jpg

więcej fotek nie zrobiłem bo nie było na to za bardzo czasu ale już jestem mega zadowolony bo nic nie puka nic nie stuka :naughty:

Opublikowano

No nie stety ja ci nie pomoge bo nie mam zadnego projektu siedzen ale podpytaj w dziale warsztat lub na battalionie b5 moze ktorys z chlopakow tam ci pomoze niestety auto dalej nie umyte bo u mnie -5 ale zdjęcie zrobiłem jak umyje zaktualizuje :naughty:37d869217a4c.jpg

Wywal ramke rejestracji z przodu

Popieram!

Opublikowano
  • Autor

mały upik po umyciu auta jak wygląda w pakiecie zima :P

72ce65433f5a.jpg

0c88623c4f0d.jpg

5aaf0e237032.jpg

Opublikowano

No i pięknie :wink: Jak nie chcesz wywalać przedniej ramki to wrzuć klubową tak jak z tyłu i będzie o niebo lepiej.

I wypadałoby ogarnąć końcówki wydechu, a tak nie ma się do czego przyczepić :naughty:

Opublikowano

wyjepaj tą ramkę :grin::P

Furka fajna :D też biorę się za rzeźbienie przodu

Opublikowano
  • Autor

Koncowka z ultera lezy i czeka tylko nie mam czasu tego ogarnac a jak mam czas to nie mam dostepu do sprzetu ramka klubowa byla na przodzie ale sie polamala :-P ale ramka raczej wyleci moze i na dniach

Opublikowano

:banan::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Horny pytanko do ciebie czym potem mocowales blache do plastiku wkrety czy normalne sruby na przelot ??

Opublikowano

Wkręty ale takiego typu:
mhd-prospect.jpg
Tylko musisz kupić odpowiednio małe, chodzi o ten motylek by się zablokował. Tablica + zderzak nie jest zbyt gruby. Ja najpierw miałem za duże i mi sie obracał i miałem luz.

Niektórzy po prostu ją przyklejają na taśmie dwustronnej ale ja jaoś nie jestem przekonany.

Opublikowano
  • Autor

Ja tez nie jestem przekonany do tasmy dlatego sie dopytuje

Opublikowano

Ja bym tam nie wiercił.

Dałbym taśmę 3m i punktowo silikonu ^_^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.