Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Po juz pewnym czasie na forum postanowilem pochwalic sie

moja srebrna audiczka:wink:komentarze pozytywne mile widziane,negatywne tez:decayed:

Audi a4 avant z silnikiem 1.9 o mocy 130 koni z 2004 roku.I z malym pakietem S-line.Jest u mnie juz 2 latka i nalatane ma 180 tys:wink:

mody ktore do tej pory ogarnalem.

montaz RNS-E

montaz kiery multi z B8

montaz tempomatu

listwy drzwiowe od S4

montaz oswietlenia tablicy rejestracji led

zderzak przedni S4

grill S4

montaz lotki na klape

wirus zrobiony na 170 h i okolo 400 Nm

montaz nowego sprzegla LUK

montaz hebli od S4

montaz elektrycznych szyb tyl

montaz lusterek fotochrom i el.skladanych

montaz szyby przedniej od b7

lusterko fotochrom wewnetrzne

sciema szyb

montaz nakladek na pedaly Rs b7

a tu pare fotek:wink:

saqy.jpgUploaded with ImageShack.com

9yet.jpgUploaded with ImageShack.com

8wwb.jpgUploaded with ImageShack.com

4lvk.jpgUploaded with ImageShack.com

lgbi.jpgUploaded with ImageShack.com

5s6e.jpgUploaded with ImageShack.com

ue27.jpgUploaded with ImageShack.com

d1dt.jpgUploaded with ImageShack.com

7l0x.jpgUploaded with ImageShack.com

w planach jeszcze mam.

montaz bixow (sa i czekaja na montaz):wink:

montaz naglosnienia BOSE (jest i czeka na montaz):wink:

montaz zderzaka tylniego od S4 (jest i czeka na montaz):wink:

montaz podwujnego wydechu

fotele Recaro

montaz schowka z lodowka

montaz interface w schowku

a i z czsem cos sie wiecej da wymodzic:decayed:

Opublikowano

zacnie Panie zacnie:kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

no twojej to nie dorownam ale pomalutku:decayed:

Opublikowano

piekna i plany :good: będzie piekna S4 body :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie:thumbup1: jak ogarne caly esowy body to sie napewno spotkamy na ogolnopolskim zlocie:decayed:

Opublikowano

Malina:wink:

Opublikowano
  • Autor
Malina:wink:

dzieki Wojtek:wink:

Opublikowano

jest :kox:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

PS. bez S4 nie przyjedziesz na ogólnopolski??

Opublikowano
  • Autor
jest :kox:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

PS. bez S4 nie przyjedziesz na ogólnopolski??

nawet golasem bym podjechal ale plana mam zeby ogarnac temat jak najszybciej:wink:

Opublikowano

malina :thumbup1: a jak będzie pełen pakiet s4 to :slina: :wink:szerokości

Opublikowano
  • Autor
malina :thumbup1: a jak będzie pełen pakiet s4 to :slina: :wink:szerokości

dzieki Rafal:wink: jeszcze troche roboty zostalo ale do ogarniecia

Opublikowano

świetny kolor, body s4 :slina:, podoba mi się :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
świetny kolor, body s4 :slina:, podoba mi się :thumbup1:

po czesci to tez twoja zasluga Marcin:decayed: wiesz o czym mowie

Opublikowano

zacnie jest :jerk::kox:

Opublikowano
  • Autor
zacnie jest :jerk::kox:

dzieki:thumbup1:

Opublikowano

Już jest milutko :naughty: a jak wszystko już ogarniesz to będzie :kox: :kox: :kox:

P.S.

Daje radę ten LUK z tym programem - nie ma uślizgów :question: Pytam bo 7-mio milowymi krokami :decayed: szykuje mi się wymiana i szukam info ze wszystkich możliwych źródeł :wink:

Opublikowano

Wobec mnie Twoje autko jest miodzio , ale wrony kraczą że będzie jeszcze większy KOX :kox:

Gratki Tom :good::wink4:

Opublikowano

Tomasz no i jeszcze do listy modów wrzuć Swap tylnej wycieraczki z Q5 :wink: tak do kompletu :wink:

Opublikowano
  • Autor
Już jest milutko :naughty: a jak wszystko już ogarniesz to będzie :kox: :kox: :kox:

P.S.

Daje radę ten LUK z tym programem - nie ma uślizgów :question: Pytam bo 7-mio milowymi krokami :decayed: szykuje mi się wymiana i szukam info ze wszystkich możliwych źródeł :wink:

narazie daje:decayed:bo wiadomo po programi tak sie cieszylem moca ze az stare sprzeglo sie skonczylo:grin:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Wobec mnie Twoje autko jest miodzio , ale wrony kraczą że będzie jeszcze większy KOX :kox:

Gratki Tom :good::wink4:

dzieki mustafa:wink:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Tomasz no i jeszcze do listy modów wrzuć Swap tylnej wycieraczki z Q5 :wink: tak do kompletu :wink:

spoko i wycieraczke sie zmieni:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.