Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Acha no to dziwnie bo komplet to są te numery co podałem:wink:

Opublikowano
  • Autor

najwazniesze ze dzialaja i ladnie wygladaja:decayed:

Opublikowano
najwazniesze ze dzialaja i ladnie wygladaja:decayed:
:thumbup1:
Opublikowano

Ladnie Tomek dzialasz :wink:

Pieknie sie pakiet s4 prezentuje:kox:

Opublikowano
  • Autor
Ladnie Tomek dzialasz :wink:

Pieknie sie pakiet s4 prezentuje:kox:

dzieki :wink: w styczniu dochodzi d*pa z s4 i wydech takze wtedy bedzie git:decayed:

Opublikowano

w styczniu dochodzi d*pa z s4

następny chce mnie wkurzyć :decayed:
Opublikowano
  • Autor

w styczniu dochodzi d*pa z s4

następny chce mnie wkurzyć :decayed:

nie pitol Marcin akurat zderzakow esowych do avantow to jest troche wiecej niz do sedana:decayed:a ja swoj gdzies rok temu kupilem bo akurat byla okazja:decayed::jezyk:

Opublikowano

w styczniu dochodzi d*pa z s4

następny chce mnie wkurzyć :decayed:

nie pitol Marcin akurat zderzakow esowych do avantow to jest troche wiecej niz do sedana:decayed:a ja swoj gdzies rok temu kupilem bo akurat byla okazja:decayed::jezyk:

kurde znajdz mi w normalnej kasie :doh:
Opublikowano
  • Autor

a jaka to jest normalana kasa dla ciebie to wtedy bede mial punkt odniesienia:wink:

Opublikowano

jak czarny to 7pak jak inny kolor to ciut taniej :decayed:

Opublikowano

Bardzo fajna A4. Guziczki chrom super. Zazdroszczę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bardzo fajna A4. Guziczki chrom super. Zazdroszczę. :decayed:

dzieki Patryk:wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

no powiem ci Marcin ze chyba nie latwo bedzie znalezc tego zderzaka ja za swoj dalem 900 paczek

Opublikowano

Jak będę rezal elektryczne szyby z tyłu i zmieniał przełączniki to się szarpnę hehe a będę musiał bo boczki z roletami i elektryką leżą już w domu tylko trzeba skompletować wiązki itp :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Jak będę rezal elektryczne szyby z tyłu i zmieniał przełączniki to się szarpnę hehe a będę musiał bo boczki z roletami i elektryką leżą już w domu tylko trzeba skompletować wiązki itp :facepalm:

no to moge ci powiedziec ze jest troche roboty z tym:kwasny:

Opublikowano

no powiem ci Marcin ze chyba nie latwo bedzie znalezc tego zderzaka ja za swoj dalem 900 paczek

ja miałem 3 po 250plna ale pchnąłem bo kasy było brak :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

a teraz nie mam dla Siebie i z wgniotem się bujam :doh:

Opublikowano
  • Autor

250 o ja pier...e od kiedy mam audice to nie widzialem nigdzie takiej ceny za zderzak od esy

Opublikowano

pierwszy za 150zł kupiłem :polew: dwa za 250-jeden miał być dla mnie ale przyszedł szary i do Rafała poszedł :decayed: też za grosze.

teraz allegro jest tak czesane że nic nie ma :thumbdown::thumbdown::thumbdown:.

jeszcze ze dwa lata temu Czester przód za 350 nie mógł sprzedać a przód po pincet chodziły :doh::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no czasy sie troche pozmienialy i nie jest latwo cos tanio wyrwac:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:Dobrze że jest wątek, będę śledził :naughty: Gratuluję modów i jestem ciekaw jak będzie się prezentować d*pa od eski, powiem Ci szczerze że coraz bardziej myślę o zmianie na B6 jak patrzę na Twoją :decayed: Akurat avant dla mnie jest miodzio :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.