Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KRAKÓW, AUTO CENTER GAZ, I. Chmielewski - jakieś opinie ?


undek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu rozglądam się w Krakowie za dobrym miejscem do założenia gazu w mojej A4 B6 1.8T 163KM. Na forum szukałem - raczej bez skutku. Albo nie ma godnego polecenia instalatora w Krakowie albo źle szukam. Dobrych opinii doszukałem się poza forum o AUTO CENTER GAZ na Dobrego Pasterza 45. Chciałbym oddać samochód w dobre ręce i bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat wspomnianego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autotest Adam Burda 501 374 748. Al. Jana Pawła II 37/1a. Na terenie politechniki. Ja u niego gazowałem swoje b6 jestem w 100% zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autotest Adam Burda 501 374 748. Al. Jana Pawła II 37/1a. Na terenie politechniki. Ja u niego gazowałem swoje b6 jestem w 100% zadowolony :wink:

Jutro podjadę na Politechnikę podpytać, może coś sensownego zaproponują. Też słyszałem o nich dobre opinie.

a fugazi na lindego? kumpel mój tam pracuje już kilka lat.

W Fugazji też miałem swego czasu znajomego ale już tam nie pracuje niestety. Na Dobrego Pasterza zaproponowano mi instalację w cenie 2650:

- wtryski Hana bądź Barracudy

- mocniejszy reduktor nie wiem jeszcze jakiej firmy

- całość na instalacji STAG

- wlew pod klapką paliwa + 100 zł

- butla w kole

Matys jest szansa żebyś podpytał jak sprawa by wyglądała w Fugazji?

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat, właśnie też myślę o gazie ale do 1.8 T i nie wiem jaki dokładnie wybrać i gdzie najlepiej i wchodzi w gre cała małopolska ale ma być jak najlepiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem na Telimeny 30a,Za Staga dałem o 300 mniej niż u Fugazi. 100% zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, na Politechnice zaproponowano mi instalację BRC za kwotę 3800 zł - jak dla mnie cena dość wygórowana.

Mój wybór jednak padł na Auto Center Gaz wspomniany w temacie, u pana Ireneusza. Warsztat bardzo skromny natomiast wiedza, kompetencje i ogólna obsługa klienta na wysokim poziomie.

Instalacja oparta na:

- STAG 4 eco

- Reduktor Shark 1800

- wtryski HANA 2000 zielone

- butla w kole 54l

- wlew ukryty pod klapka paliwa

Cena - 2750 zł.

Co do wykonania - nie ma się do czego doczepić na chwilę obecną. Praca silnika bez zmian na benzynie i na LPG. Ubytek mocy nieodczuwalny. Takie są moje pierwsze wrażenia co do usług Auto Center Gaz.. Jeśli ktoś będzie miał pytania to zapraszam na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje j jakies namiary na zaklady w Malopolsce co dobrze montuja gaz audi 1,8 t abt 193 ps nie chce zakladaczy tylko osoby co naprawde ogarniaja motor 1,8 kurcze tego tyle jezdzi , narazie to podowanae byly telimeny 30 i dobrego pasterza... a prawda jest taka ze ci panowie to nawet stron internetowych nie maja ,,, jako ze jestem za granica preferuje kontakt mailowy... jesli ktos zakladal do 1,8 to prosze rowniez wiadomosci na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...