Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie folie carbon/zwykle z allegro polecacie?


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

mam ochote pobawić się pomarańczowym carbonem i z autem, miedzy innymi okleić lusterka zewn.

może ktoś cos polecić które folie sa dobre ewentualnie czy te z allegro będą w miare ok, trwale? czym się kierowac kupując folie z allegro czy generalnie wszystko to jedna chwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od tego gościa FOLIA CARBON POMARAŃCZOWY OKLEINA152x50 KARBON (3542677079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dobra jakość bo kupowałem jeszcze od innych ale ta była najlepsza a jak chcesz super to oryginał 3M ale to inna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem swoją już jakiś dluższy czas temu to był jakiś chinol ,ale tak ponaciągałem na dekory że efekt jest zadowalający ,odziwo lepiej się to prezentowalo jak robila to wiara z folią 3M, takze moim zdaniem nie warto przepłacac. Po prostu trzeba się przyłożyć .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem przyjemnosc oklejac folia lampy w Audi Coupe a są dośc obłe.Generalnie idzie to zrobic kazda folia czy tansza czy drozsza.Moim zdaniem kwestia wprawy i pracowitosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej sie obkleja od naszych b5 ale glownie w temacie chodzi mi o detale jak dekory, czy lusterka, czy klapki spryskiwaczy lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie z innej beczki. Jaką folię wybrać do oklejenia części maskujących pod maską? I czy w ogóle taka jest? Czy pozostaje malowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej sie obkleja od naszych b5 ale glownie w temacie chodzi mi o detale jak dekory, czy lusterka, czy klapki spryskiwaczy lamp

Używałem 3m carbonu do oklejenia konsoli w poprzednim aucie... na lusterka nie dało rady... nie chciała się uformować, zbyt obłe były... w końcu na lusterka użyłem jakiejś sticker-bombowej, wygodniej się formowała po podgrzaniu.

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

A ja zadam pytanie z innej beczki. Jaką folię wybrać do oklejenia części maskujących pod maską? I czy w ogóle taka jest? Czy pozostaje malowanie?

Pod maskę to ciężko chyba będzie oklejać, bo tam gorąco potrafi być...

Warto się nad hydrografiką zastanowić, ew. malowanie tylko, wygładzić i aerograf jakiś może ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...