Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeładowanie i tryb serwisowy - prosba o sprawdzenie logów po czyszczeniu turba


kyjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

U brata w seacie 1.9 110 km ASV ostatnio zaczął wpadać w tryb awaryjny zalogowałem dziś i widze że turbo ładuje na maxa tylko dziwi mnie że przepływka nie obcina powietrza.

Sprawdze wężyki wszystkie i sztange czy się cos rusza.

Do tego takie błędy aa4aa7a5ccea255fm.jpg

Wiem że temat rzeka tylko pytanie czy w tym przypadku praca LMM jest prawidłowa?

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic juz nie loguj. Sprezarka dmucha po za zakres czujnika. Kierownice VTG zapieczone na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze właśnie zdziwiłem się tylko że to tak z nienadzka sie stało tydzień wcześniej brat mi mówił że czasem samochód lubi zerwać przy przyspieszaniu a dziś pierwszy raz złapał notlaufa ale widać po tych logach że różnie sie kierownice zachowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze, ze im wczesniej braciszek wyczyści sprezarke tym lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wtrącić parę groszy, zanim będę marudził w nowym temacie. Otóż moje logi są niemal identyczne co logi kolegi kyjo. Co by mówiło o tym, że również suszarka potrzebuje wizyty na stole i czyszczenia.

Zastanawia mnie tylko jedna sprawa, ponieważ u mnie sztanga chodzi dobrze, nie blokuje się. Obserwowany skok jest na poziomie ok. 2 cm. Czy mimo dobrze chodzącej sztangi - kierownice mogą być zapieczone? Trochę jak dla mnie się to wyklucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze się na chwilę w jakimś położeniu przycinaja i w czasie jazdy zonk a na postoju tego nie wychwycisz.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zauważyłem ostatnio, że turbo ładuje na maxa, nic nie odcina i łapie notlaufa. AJM zapierdziela, tego nie moge powiedzieć ale na 4ce nie odpuszcza przy przyspieszaniu. Jeszcze nie logowałem ale z tego co tu czytam logi mi nie sa już chyba potrzebne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o sprawdzenie logów:

Wyczyścili mi turbine i to co słysze to jakieś syczenie powietrza jakby nieszczelnośc podczas jazdy auto ma mniejszego kopa jak wczesniej i widze ze spalanie wzrosło na kompie

Log wyżej z sierpnia i niżej z dzisiaj:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

i tu tak samo grupa 011 z sierpnia i na dole z dzisiaj

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...