Skocz do zawartości
IGNOROWANY

duży wentylator chłodnicy pracuje cały czas


Udała30

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy czy duży wentylator chłodnicy powinien chodzić cały czas nawet po odpaleniu "zimnego" auta? u mnie tak właśnie jest i przy tym słychać lekkie piszczenie w okolicy alternatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienię pasek wraz z napinaczem :wink: a jak wygląda sprawa z tym wiatrakiem bo trochę mnie to dziwi , że pracuje cały czas ? :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
wymienię pasek wraz z napinaczem :wink: a jak wygląda sprawa z tym wiatrakiem bo trochę mnie to dziwi , że pracuje cały czas ? :jerk:

a co do wiatraka , to powinno włączyć się jak tylko termostat otworzy się i jak tylko złapie auto swoją odpowiednią temp. , a po dłużej jazdy po wyłączeniu silnika powinien chłodzić góra 2 min tak to jest u mnie , a przy odpaleniu z zimnego silnika nie włącza mi się wiatrak bo po co ma chłodzić wiatrak jak silnik jest zimny tego nie fer są tam wiatraki jeden od chłodzenia a drugi od klimy jak włączysz klimę to cały czas chodzi wiatrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy duży wentylator chłodnicy powinien chodzić cały czas nawet po odpaleniu "zimnego" auta? u mnie tak właśnie jest i przy tym słychać lekkie piszczenie w okolicy alternatora...
Co do pisków przy altku to może być sprzęgiełko alternatora częsta objawa w B6...ja już wymieniałem u siebie:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek przeskoczył na rolce napinacza o jeden ząbek w stronę osłony rozrządu i właśnie o nią się ocierał, założyłem na swoje miejsce i cisza :wink: a co steruje tym wiatrakiem, że chodzi cały czas? może jakiś czujnik padł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej pasek wraz z napinaczem na pewno na dniach wymienię :wink: z wiatrakiem nikt nie wie co może być nie tak? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on nie jest tak jak w b5 na wisku???Pytam bo nie kojarzę jak jest u Ciebie...

Jeżeli tak to ma pracować cały czas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on nie jest tak jak w b5 na wisku???Pytam bo nie kojarzę jak jest u Ciebie...

Jeżeli tak to ma pracować cały czas:wink:

wszystko jasne , dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...