Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przekaźnik w puszce od kompa na podszybiu


darkb

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie koledzy. jak w temacie interesuje mnie jaki macie u siebie w waszych audicach przekaźnik w puszce od komputera chodzi mi o przekaźnik prawdopodobnie pompy paliwa. Moja audi ma silnik 1,8 125KM model ARG, audi a4 b5 1999r polift., Bardzo proszę o informację

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 21:54 ----------

błagam czy mógłby ktoś z was drodzy koledzy pomóc i sprawdzić jaki macie tam przekaźnik

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 21:00 ----------

koledzy błagam sprawdzcie co jest u was w waszych obudowach komputera silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to nie jest przekaźnik pompy paliwa bo jest on pod kierownicą, z tego co pamiętam to tylko diesel ma tam przekaźniki

Jaki numer ma ten przekaźnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik nr. 30

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 21:14 ----------

bardzo proszę o fotki z puszki komputera jakie macie przekaxniki tam pochowane

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

Jaki przekaźnik odpowiada za pompę paliwa , maf i lambdę

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 21:54 ----------

a czy ktoś może podrzucić jakie posiadacie w waszych ADR, ARG przekaźniki

---------- Post dopisany 25-10-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 22:50 ----------

czy mógłby ktoś rzucić u siebie okiem jaki znajduje się u was przekaźnik w waszych B5

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 10:16 ----------

koledzy pomóżcie proszę

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 22:30 ----------

koledzy mam pytanie czy posiadacie w swoich b5 w puszce na podszybiu tam gdzie jest komputer sterownik silnika jakieś przekażniki , a jeśli tak to jakie numery są tych przekaźników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałeś w książkach typu " sam naprawiam" albo schematach krążących gdzieś ogólnie po necie/ forum? Ja niestety mam klekota więc nie pomogę ale jak u siebie ostatnio wybebeszałem sterowanie wycieraczek to ze schematów które znalazłem na forum zgadzało się wszystko - łącznie z numerami pinów na przekaźniku i numerami w podstawce dla przekaźnika. Poza wszsytkim powiem że raczej na pewno powinny być w tym miejscu " jakieś" przekaźniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy może wiecie jaki to przekaźnik powinien być w puszce od silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...