Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grają tylko głośniki przednie


karol2266

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi z 2003 z radiem audi symphony z wbudowaną zmieniarką i systemem BOSE. Problem polega na tym iż nagrane płytki przez poprzedniego właściciela przy odtwarzaniu jest dźwięk we wszystkich głośnikach, natomiast ja nagrałem nowe i grają tylko głośniki z przodu. Jakiego użyć programu do nagrania płytek? a może jest inna przyczyna tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty raczej nie są tu problemem... Hmm a obecnie przy odtwarzaniu płyt poprzedniego właściciela dźwięk jest we wszystkich głośnikach? Co do nagrywania to ja nagrywam w nero dyski audio cd z najniższą prędkością (8x). Zauważyłem też, że nie wszystkie marki płyt odczytuje mi radio... Też mam symphony II

Może przestawiłeś coś w ustawieniach radia, by grał tylko przód...? Bo "fader" i "balance" powinny być ustawione na "0"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak grają u mnie wszystkie głośniki tylko te z tyłu i w bagażniku ciszej pomimo ustawienia fader na 0. Wychodziłem i przykładałem ucho do każdego głośnika i te przednie grają głośniej z większym basem. Czy u was też jest takie rozłożenie siły głosu na głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem nagłośnienie z aktywnym tyłem (nie bose) to przód grał głośniej, dość znacznie... Pewnie w bose też tak jest... Ustaw w radiu bass na +6 to usłyszysz subwoofer z bagażnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś masz nie tak, bo przy BOSE bardzo dobrze słychać bas jak i tył auta, nie trzeba przykładać ucha do głośnika, fakt - jak mialem ori naglośnienie audi przód grał glośniej niż tył choć i tak słyszałem tylne głośniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...