Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje Egipt - aktualny ?


czreq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się dowiedzieć ,czy ktoś może jechał w ostatnim czasie do Egiptu? w jaki region jak tak i jakie biuro podróży ? czy wszystko odbyło się bez problemów? bo mam zamiar jechać od połowy października i nie wiem co robić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam hotel Grand Plaza w Sharm i biuro podróży BeeFree. Byłem w lutym i naprawdę nie polecam, bo jako hotel nie zasługuje na 5*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Jungle Aqua Park w Hurghadzie oraz wszystkie hotele z sieci Pickalbatros. Jungle super dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super hotelik w Hurgadzie to Aqua marine (soki w kartonikach 'a nie zabarwiony syf ) odradzam Harmony Makabi Bay (moga byc bledy w pisowni ) to za Hurgada. A tak w ogole to polecam Marsa Alem lepszarafa jest tylko w Australii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega raczej pyta czy ktoś był ostatnio Egipcie, bo ostatnio ryzyko było jechać

ja miałem zamiar lecieć do Tunezji ale tam stan wyjątkowy do czerwca, jak mam kasę wydać i samolot w klamke pocałować to mam gdzieś taki urlop

więc podbijam pytanie... czy był ktoś ostatnio w Egipcie ? ( czyt. ostatnie 2--3 msc. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja jednak wybralem sie do Egiptu przełom października i listopada. Bylem w Tabie w hotelu Sol y mar Sea Star , hotel 4* i tak trzeba go traktować :) jedzenie pyszne , plaża z piekną rafa i barem . do plazy jakies 5 min spacerem :) nie bylo nigdzie problemów tylko nie bylo wycieczek do Kairu , za to bylem w Jerozolimie i Betlejem. Ludzi w hotelach bardzo mało , w pierwszym tygodniu w calym hotelu może było z 30 osób , pozniej troche wiecej :) w tym roku sie zastanawiam nad Tunezja , ale nie wiem czy znow nie padnie na Egipt :) tym razem Szarm albo Hurghada :) jak ktoś coś chce jeszcze wiedzieć to pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...