Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mój nowy nabytek


Reeno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich. Ostatnio dokonałem zmian w moim motoryzacyjnym "życiu", a mianowicie sprzedałem swoja ukochaną 80 B4 AVANT i kupiłem A4 B5 Avant z silniczkiem AFN - pewnie będzie jeszcze bardziej kochana. Dzisiaj postaram się zrobić kilka fotek i przedstawić na forum nowy nabytek :>

Samochodzik jest z roku 1997 w kolorze srebrnym. Posiada 2xPP, elektryczne szyby (niestety tylko 2x ale w przyszłosci będzie 4x :)), el.lusterka, climatronic, alu 17". Reszte jak się dopatrze to dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To LPA to Twoje numery czy poprzedniego właściciela? :wink4: Moje okolice :> Ładna maszynka :good: Przeszkadza mi ten zbyt wysoki seryjny zawias :decayed: Zmień lampki na poliftowe przód i kierunki w błotnikach na białe :wink4: i ta gleba by się przydała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie gleba jest w planach i lampy po II lifcie również- oczywiscie xenon:)

A LPA to nie moje tablice - jeszcze poprzednika[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 00:47:16_________________________________________________Po wszystkich opłatach, wymianach oraz wakacjach nastała dziura budżetowa na mody, jednak małe co nieco się udało wyrezać. Mianowicie założyłem srebrne ringi na zegary, jutro postaram się zrobić foty i wrzucić. Wiem, że to drobiazg ale jednak oko bardzo cieszy, poza tym chyba każdego AUDI-maniaka nawet najmniejsza modyfikacja zadowala, bo jak mówią od szczegółu do ogółu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tutaj nie napisałem, więc dzis parę słów w temacie.

Przez zimę udało się troszkę zmian dokonać w furce, a mianowicie poszedł nowy zawias a konkretnie sprężyny -40/-40. Wnętrze też zostało troszeczkę ożywione: zainstalowana nowa gałka biegów(z logo audi oczywiscie) oraz chromowana ramka na lewarek zmiany biegów. Zainstalowałem też podsiwetlenie na nogi pasażera i kierowcy.

Zmiany w oswietleniu nastąpiły też na zewnątrz - doszły listwy LED do jazdy dziennej.

Ostatnia zmiana nastąpiła w audio: jest nowe radyjko ALPINE IDA-X200. Na zainstalowanie czeka jeszcze wzmacniacz oraz głosniki 16cm, których poszukuję..

Zdjęcia będą jak w końcu przestanie padać, ponieważ nie nadążam z myciem przed wszelkimi opadami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatęsknisz za tamtym zawieszeniem jak zostawisz zderzak na krawężniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam mieć wątpliwosci :no:Parę razy zawadziłem już o nasze równe drogi i teraz stresuję się nawet jak widzę wysokie koleiny..[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:49:56_________________________________________________Nadszedł czas na pierwszą wiosenną sesję po zimowych zmianach.Niestety złodzieje też poczuli wiosnę i już odczułem efekt ich działalnosci, a mianowicie straciłem kratkę z zderzaka razem z listwą LED :( [niestety zdjęcia nie najlepszej jakosci bo pod ręką był jedynie telefon]

e976a1b5539f77fcmed.jpg

Oto braki po złodziejskiej działalnosci

7ae38b1afb600548med.jpg

Tu widać trochę niższe zawieszenie - jednak i tu brak listwy ale już jest w drodze do mnie :)

947d5c4f3c21b149med.jpg

Małe zmiany we wnętrzu

18d9ec9aafc3fd80med.jpg

Niski zawias - rzut na przednie koło

42d9e7a8287ea023med.jpg

02702eabba6e24a0med.jpg

Listwa LED - niestety chwilowo jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zobacz sobie jak listwy wyglądają u mnie :gwizdanie: tam niżej wyglądają lepiej :decayed: i zakładaj drugą bo tak to lekko wioską zajeżdża :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...