Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina łapie notlaufy


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie:hi:

Wiem, chyba zrobiłem to źle. Mam kłopot z turbiną ostatnio, na 4ce powyżej 2500 muli i łapie notlaufa :kwasny: Na 5ce to samo. Nie jeżdżę jak dziadek ale niestety…

Taki błąd mi pokazuje VAG

17965 – charge pressure control: positive deviation

P1557 – 35 – 10 -----intermitten

Próbowałem zrobić statyczne ( :bag:) I cosik takiego wyszło:

6bf18efd3c7d0654b6e69760abe9fed.jpg

pewnie coś zrobiłem nie tak, bo jeszcze nigdy nie logowałem.

EGRa mam zaślepionego, katalizatora już 3 lata brak :decayed: zasyfiałe kierownice turbiny? N75? niestety trudno mi zrobić logi dynamiczne bo po prostu nie mam z kim:cry:

Nie wiem czemu wskoczyła mi grupa 001 jak ustawiłem 000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez logów dynamicznych nie postawi się diagnozy. Przydał by się przynajmniej log z grupy 011. Postaw lapka na siedzeniu obok, kliknij log, podaj ścieżkę zapisu, najedź sobie kursorem na przycisk start i w drogę. Jak znajdziesz kawałek prostej zapnij 3 kliknij start i but w podłogę, potem stop i masz log. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez logów dynamicznych nie postawi się diagnozy. Przydał by się przynajmniej log z grupy 011. Postaw lapka na siedzeniu obok, kliknij log, podaj ścieżkę zapisu, najedź sobie kursorem na przycisk start i w drogę. Jak znajdziesz kawałek prostej zapnij 3 kliknij start i but w podłogę, potem stop i masz log. ;)

Tak mu nie podpowiadaj bo jeb.ie w drzewo albo cuś, lepiej niech kobite wezmie i wytłumaczy jej co naciskać. W laptopie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...