Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spalone zegary a4 b6 avant choinka na liczniku brak oświetlenia kokpitu i zegarów ...


kamilpawel22021

Rekomendowane odpowiedzi

cześc wszystkim borykam się z probleme spalonych zegarów i brakiem oświetlenia w nich na fisie mam choinkę i brak komunikacji podzespołów z licznikiem co sądzicie o tym czy te zegary można gdzies naprawić zegary mam z navi w automacie i kolorowym fisem czy pozostaje tylko serwis a tam zabawa kosztuje pomad 3000 zł;/

3571884507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilpawel22021 ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad poszukaniem nowych (używanych) zegarów. Po pierwsze nie wiadomo czy da się to naprawić, po drugie koszt naprawy może być taki jak używane zegary lub wyższy choć nie wiem - musisz popytać u elektroników czy się podejmą i jaki koszt. Rozpiskę liczników masz tu: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/rodzaje-lista-licznikow-monochromatyczne-kolorowe-wersja-europejska-279215/ Ale jak będziesz miał możliwość to sprawdź sobie na jakimkolwiek działanie jak Ci opisałem w innym temacie. Jak będziesz miał już zegary docelowe do twojego auta, musisz poszukać magika co Ci je zaadoptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...