Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] jelen05 B5 1.8 Turbo


jelen05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i chciałbym Wam zaprezentować moje wozidło.

Audi A4 B5 jak na razie seria.

Rok prod: 1997

Silnik: 1.8 Turbo - 150 KM AEB

Wyposażenie: 4x el. szyby, 4x airbag, el. lusterka, el. szyberdach, centralny zamek, dosuwanie i odsuwanie szyb kluczykiem, centralny zamek, wnętrze od S4.

Audio: oryginalne radio + zmieniarka 6CD i 8 głosników

Koła: oryginalne alu. 16” z oponami 205/55/16

Autko posiadam od miesiąca, sprowadzone z Niemiec od pierwszego właściciela i jak dla mnie jest ono w idealnym stanie.

Plany: Zmiana felg na 17” najprawdopodobniej od S4 B5, kosmetyka silnika, a na wiosnę tzw. chip tuning.

2ea180c77d25c636m.jpg 864d79f4a8381350m.jpg a5da753023b1006fm.jpg 575fc5342ce35fe5m.jpg 546d145770a1594am.jpg aecb63b1c3d73710m.jpg ad3cd58648e669d5m.jpg 7566732a44423ee6m.jpg 7e396f777cd406f1m.jpg 6faa3d2ad403f52am.jpg e50a10cec3b29b9em.jpg 57b2fc140eb86fd7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne B5, motór :good:

bez klimy :shocked:

Plany: Zmiana felg na 17” najprawdopodobniej od S4 B5

mam takie same 16", poszły już na zimówki :) a letnie takie jak masz w planach, czyli 17" od S4 :good:

zdecydowanie auto lepiej wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn jest, tylko jakiś taki przeźroczysty. Wymieni się w najbliższym czasie.

Bo ten płyn to pewnie woda :naughty::tongue4: sam to lałeś czy już tak kupiłeś? :gwizdanie:

Ładne autko dbaj o nie :good: 3 rzeczy mi się nie podobają: po pierwsze brewki :sick3: po drugie te plastiki/gumy z odblaskami chroniące zderzak przed zarysowaniami :sick3: i po trzecie spoiler :thumbdown: Tego spoilera raczej nie zdejmiesz, bo mogą zostać dziury, no trudno tragedii nie będzie, ale ten przód to popraw. Proponuję zainwestować w lampy: przód zespolone soczewkowe - takie jak w autkach po II lifcie :> potem tył ledy podobne do ori poliftowych lub ori poliftowe :wink4: Postaraj się oderwać jakoś te ochraniacze ze zderzaka, lub zainwestuj w inny np. od Ski :> No i będziesz miał furę jak marzenie :good: Potem jakieś większe alu itd. :wink4: Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialbym podjesc do auta bo ze zdjęć jednoznacznie to ne wynika. Ale jakos tak zbyt intensywnie na bialo swieci sie zbiorniczek plynu do spryskow....Nie wiem cyzna pompie aabs nie sa wybijane roczniki prod. Sprawdz. Cos mi sie wydaje ze cos sie moglo dziac keidys po tamtej stronie auta. Ale jak mowilem trzeba by podejsc ogladnąć itp.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 18:06 _________________________________________________ps i wymieniaj jak njszybciej te wode na plyn G12. Woda zniszczy Ci uklad chlodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne zadbane :good:... Ale te brewki :thumbdown:, odblaski jak w volvo :thumbdown:...

A i płyn jak najszybciej :naughty:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto, troche szkoda że brak klimy, ale jest za to szyber :>...

zmienisz fele na większe, dasz zespolone lampy, możesz zdjąć tel naklejki z przedniego zderzaka i będzie wyglądało super :good:

w dodatku masz kompa pokładowego z diagnostyką - moim zdaniem fajna sprawa :naughty:

jak masz zalaną wodę zamiast płynu chłodzącego to wymieniaj migiem, kolega loco87 dobrze pisze...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki zbiornik plynu chlodzacego jest w 1.8T ale u mnie mam taki sam.

edit: poszperalem troche po zdjeciach i widze ze zeczywiscie powinien byc inny. Ten wyglada na jakis zamiennik do audi bo ma dwa miejsca (uszy) na przykrecenie. U mnie przykrecony na to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk dzięki, na pewno kiedyś się pojawię.

Panowie brefki zostają, bo mi się podobają. Spojler średnio ale zostaje ponieważ jest przykręcany, więc lepszy spojler niż dziury w klapie. Alu prawdopodobnie będę miał jeszcze dzisiaj to się pochwale. A co do tych plastyków na zderzaku, to zaraz idę śiągac to dziadostwo, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemy. Płyn chłodniczy to plan na najbliższą sobotę jak czas pozwoli.

Co do zbiorniczków całkiem możliwe, chociaż na korku od wyrównawczego jest znaczek :audi:, musi jakiś znawca na żywca zobaczyc.

I dziękuję wszystkim za komentarze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...