Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działający lewy głośnik od kierowcy


szklara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem Audi a4 b6 1.8t jest w niej bardzo dobre nagłośnienie, nie seryjne radio tylko pioneer deh-p7300r z którego ustawień można dużo wyciągnąć. Niestety nei gra mi w drzwiach od kierowcy głośnik, wszystkie styki wyglądają na zdrowe głośnik to samo, w radu i przy głośnikach styki zdrowe ale nie gra. Ktoś wie gdzie może być problem? Sorry jeśli to głupie pytanie ale kompletnie nie wiem co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy z radia wychodzi sygnał? balans ustawiony na środek?

Sprawdzałeś przewody do głośnika czy mają ciągłość?

Podstawowe prace się kłaniają...sprawdzenie instalacji przewodów. często przecierają się przewody w wiązce w drzwiach, i nie dotyczy to tylko tego modelu auta czy tych drzwi. Należy najpierw wyeliminować co co możemy sami, bez pomocy skomplikowanego sprzętu czy narzędzi.

miernik lub żarówka z baterią do ręki i do dzieła, do tego jakikolwiek głośnik żeby sprawdzić w kostce radia czy masz wyjściowy sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony w tym temacie, dzięki za podpowiedzi sprawdzę to wszystko i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez ma taki sam problem wiec sie podepne.

Nie dzialaja 2 glosniki w drzwiach od kierowcy, wszystko jest posprawdzane miernikiem zarowka i tak-wychodzi ze masy brak bo stykne na karoserie a 2 kabel wepchne w koncowke glosnika i muza leci, powiedzcie gdzie moge szukac przyczyny, gdzie jest masa glosnika aby ja przeczyscic??rozebralem pod kiera plastik, caly boczek zdjalem i masy nie widze;/ Z gory dziekuje za odpowiedz; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody głośnikowe idą bezpośrednio z radia poprzez 20polową kostkę (czarną, umieszczoną w przednim słupku A)

W twoim przypadku, powinieneś sprawdzić najpierw kostkę w radiu czy masz poprawnie wszystko podpięte, może kostka się poluzowała. zacznij od tego.WYJMIJ RADIO i tam sprawdź czy gra głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...