Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ogóle wygląda to na jakiś wykresić zrobiony w paintcie..

czyzby stare czasy znowu powrocily .... :naughty:

Opublikowano

To ja może optymistycznie oświadczę, że v-tech znowu maluje wykresy w paintcie :cool1:

Opublikowano

To ja może optymistycznie oświadczę, że v-tech znowu maluje wykresy w paintcie :cool1:

a najlepsze w tym wszystkim,ze jeszcze słono płacisz :>

Opublikowano

To ja może optymistycznie oświadczę, że v-tech znowu maluje wykresy w paintcie :cool1:

a najlepsze w tym wszystkim,ze jeszcze słono płacisz :>

no co? grafik kosztuje :decayed:

Opublikowano

Dobrze, że ja nie opisałem mojej przygody z V-techem... ja sam nie mogłem w to uwierzyć a co dopiero inni ludzie :gwizdanie:

Opublikowano

w krk z v-techu korzystali cuber i trueogre i chyba są/byli zadowoleni

Opublikowano

w krk z v-techu korzystali cuber i trueogre i chyba są/byli zadowoleni

Acha...plus rex...

Opublikowano
  • Autor

no to sam juz nie wiem nie placilem slono by tylko 30zl ale wiem ze cos nie tak bo mam chaotyczny ten wykres a bracik mial tak jakby sie prawie pokrywal

Opublikowano

30zl ale wiem ze cos nie tak bo mam chaotyczny ten wykres a bracik mial tak jakby sie prawie pokrywal

dlatego tylko 30zł :kox:

Opublikowano

Dobrze, że ja nie opisałem mojej przygody z V-techem... ja sam nie mogłem w to uwierzyć a co dopiero inni ludzie :gwizdanie:

opisz :notworthy:

Opublikowano

30zl ale wiem ze cos nie tak bo mam chaotyczny ten wykres a bracik mial tak jakby sie prawie pokrywal

dlatego tylko 30zł :kox:

za 100 miałbyś pełen KOX z odpowiednią skalą i przebiegami krzywych :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tak kolego powiedz mi gdzie??[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 14:29 _________________________________________________a pojechalem tak z ciekawosci ile ma KM moja a4

Opublikowano

tak kolego powiedz mi gdzie??[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 14:29 _________________________________________________a pojechalem tak z ciekawosci ile ma KM moja a4

w tym samym miejscu :naughty:

Opublikowano

jedź jeszcze raz niech Ci wytłumaczą cały wykres..powiedz że nic nie rozumiesz..dlaczego 2 testy są zupełnie różne..i te wszystkie wartości są z nieba..może jakiś praktykant hamował Ci auto..

Opublikowano

jedź jeszcze raz niech Ci wytłumaczą cały wykres..powiedz że nic nie rozumiesz..dlaczego 2 testy są zupełnie różne..i te wszystkie wartości są z nieba..może jakiś praktykant hamował Ci auto..

Na wstecznym :polew: :polew: Sory za OT :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie ten gosc wszystkie auta hamowal i pisalem juz ze hamowal nissana i ten wykres prawie sie pokrywal a moja a4 jak by paliwa miala dosc bo kopcila ale roznie jest czasami super przyspiesza a czasami sa takie dziury

Opublikowano

a z tym vtechem cos nie tak? wszyscy na forum zachwali ze kozak firma

Opublikowano
  • Autor

widzisz nikt nie ma swojego zdania chyba

Opublikowano

Oczywiscie ze vtechowskie hamownie są nieprecyzyjne. Hamowałem auta:

astra II 82 KM ->na hamowni 86KM

a3 1,9 90 KM -> na hamowni 88KM

skoda fabia 105KM -> 107 KM

a4 1,9 130KM -> 132KM

a4 2,0 140KM -> 139 KM

totalny brak precyzji :thumbdown:

nie wiem jak w innych miejscach, ja hamowalem wszystkie te auta tylko w krakowie

Opublikowano

kolego .... bo tak moglo byc z tymi mocami

moja seria 110km ma 119km

hamowales te auta tez na innych hamowniach ?

to nie jest tak ze masz 2.0tdi 140KM to masz te 140KM mozesz miec 130KM a mozesz miec 150KM

wszystko zalezy od wielu roznych czynnikow

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.