Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sony KDL-46W905A


Rekomendowane odpowiedzi

Czas na nowy TV prosze o opinie o tym Sony może coś innego jest godne uwagi :naughty: w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie bierzesz pod uwage plazme to bedzie najlepszy wybor, ostatnio sam szukalem telewizora dla siebie.., wybralem samsunga F8000 ale jezeli sony bylby wtedy w podobnej cenie wybral bym chyba sony w905a a roznica byla spora prawie 2tys. Po kupnie zastanow sie nad kalibracja TV koszt 300zł roznica w obrazie bardzo duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słysze same pochlebne opinie o W9 ,kalibracja coś nowego napisz co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj na hdforum.pl tam są goscie tak samo obcykani w tv jak tu w oooo. Ponad rok temu kupiłem sony kdl 46 820 hx i jestem mega zadowolony:banan: Telewizor firmy Sony KDL-46W905A - test na AVmania. - HDforum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pierwsze słyszę o kalibracji obrazu zaraz po kupnie :decayed:

To jeszcze malo slyszales :-)

Kalibracja TV z certyfikatem (LCD, LED, plazmy, projektory)

osoba ktora kalibruje TV jest Maciej Koper moderator hdtvpolska.com

dobry1 tu masz dobre porownanie Sony W9 i Samsunga F8000

MEGA-TEST: Samsung 46F8000 kontra Sony KDL-46W905 - Wielkie porównania - Artykuły - Articles - HDTV Centrum Polska

tutaj jest test kalibracji

Wielki test kalibracji TV - czy to jest rzeczywiście potrzebne? - Ogólnie o HDTV - HDTV Centrum Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poszukuje dla siebie nowego TV. Soniak W9 jest w czołówce ale również Philips z nowej seri 800x. Np. 40PFL8007K ma pełną profesionalną kalibrację i po tym zabiegu obraz podobno porównywalny z Soniakiem KDL-xxW905A a cena o 1500 PLN mniejsza. Co do Samsunga 8000 to dla mnie za bardzo "cukierkowy" obraz. Odpada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips z nowej seri 800x. Np. 40PFL8007K ma pełną profesionalną kalibrację

Chyba ci chodzilo o obrazy wzorcowe.

Aby przeprowadzic profesjonalna kalibracje niestety bez kolorymetru, spektometru (ktore malo nie kosztuja) i duzej wiedzy sie nie obejdzie.

Jezeli chodzi o LED to chyba na dzien dzisiejszy lepszego o sony nie ma.

Jezeli chodzi o f8000 jest to kwestia ustawien, w sklepach przewaznie ustawiony jest profil sklepowy z trybem obrazu "dynamiczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKAZJA !!! Telewizor LED Sony KDL-46HX820 (3584666704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zapodaj sobie taki a bedziesz mega zadowolony to jeden z najwyzszch modeli sony z 2011. Ja kupiłem takiego własnie ponad rok temu za 5000 pln w sony center . Podobno w 2011 kosztował 10000 :shock3: Tak z ciekawosci wpisałem go przed chwila w allegro i prosze jak ładnie trzyma cene podczas gdy samsungi z tego samego przedziału juz dawno poleciały w dół. Sadze że to tez o czymś swiadczy. Zobacz sobie na parametry i tu nie ma padaki . To był dokładnie drugi najlepszy tv sony 2011 wyzej był juz tylko a róznił sie jadynie tym ze miał motionflowxr 800 a nie 400 i okulary 3d w zestawie. A kalibracji dokonuje sie juz w Twoim domu po uwzglednieniu parametrów pomieszczenia , nasłonecznienia itd. W sklepie tv zawsze maja właczony tzw tryb . A co do sony do tego wszystkiego co ma wewnatrz posiada jeszcze tzw monolitdesign czyli wokół nie ma zednej tandetnej plaskykowej ramki , wszystko jest jedna plaszczyzna jak tafla szkła i do tego zabezpieczona jest matryca tzw. struktura gorilla glas. A jak to sobie skonfigurujesz z innymi urzadzeniami przez dlna to juz całkiem bajka , no i a4.klub na 46 calach mozna polookac hie hie:kox:

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2013 at 17:36 ----------

Wybrałeś juz coś ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...