Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy podejda takie koła 215/40r18 8,5j et 35


waszka332

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie czy takie koła 215/40r18 8,5j et 35 podejda do mojej b5 z obnizeniem -40mm ? Chodzi mi czy to bedzie w miare ladnie wygladal czy nie bedzie gdzies ocieralo itp ? I jezeli by mial ktos zdjecia takiego zestawu w b5 byl bym wdzieczny za wrzucenie zdjec.

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

A i czy jezeli podejda to czy kola beda na rowno z blotnikami czy beda troche wystawaly poza obrys karoserii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie obcierac bo to nie jest gleba przy 18calach tak wiec smialonkupuj no chyba ze masz amory wyrobione to przod na dolkach moze zatrzec tyl bedzie schowany. Dopiero przy et 30 z tylu bedzie rowno przy tych parametrach

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpowiedz. Amorki raczej w dobrym stanie mam czyli jak dla mnie na tyl bede musial dac dystans minimum 10mm ;)

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Jezeli ma ktos foty takich kół na obnizeniu -40mm to poprosze ewentualnie z innymi oponami bo opony bede sam dobieral ale chcialbym maly naciag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie znajdziesz na -35, ale powiem Ci odrazu szczelina na prawie 3 palce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...