Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blad 302


grucha1

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzxie jak rozwiazac problem z abs dokladnie chodzi mi o blad 302 w polskim vagu czyli blad przekaznika elektrozaworu abs -j106.pacient to 1,6 95 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz bana na google ????

wystarczy przeczytac dwa lub 3 tematy, wszystko jest opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie

Otóż u mnie jest problem następujący wymieniałem zawieszenie (komplet wahaczy) i podczas wybijania śruby trzymającej górne wahacze pękło mi ucho trzymające na zwrotnicy. Po założeniu drugiej zwrotnicy z nową czujką absu wyświetla mi na zegarach abs i hamulec pod vagiem błąd 00302 i 00283 P1711 Sygnał prędkości kół ABS #1 (lewy przód) zakres / działanie – G47 dobiłem czujkę ale nic to nie pomogło przemieniłem ze starej ale bez tej metalowej otoczki i nic dalej to samo czyli pozostało kupić nowa i wymienić ale z kąd ten 00302 czy możne być to wina uszkodzonej czujki abs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem komputer ten z pod kanapy tylniej i dalej mam ten blad.nie wiem juz gdzie szukac.czy sa jeszcze jakies przekazniki pod kiera odpowiedzialne za abs?

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 21:46 ----------

wymieniłem bezpiecznik ten od abs kolo przekażnikow byl caly ale tak dla pewnosci go wymienilem ten 50a ale nic sie nie zmienilo,szukałem w googlach ale nic konkretnego nie ma tam napisane.kolego devastation moze jednak cos podpowiesz mi jak z tym walczyc? przewody tez sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak okazało się że to wina kabli przejżałem całą wiązke która idzie pod dywanem i jeden kabel był naderwany i wadzil o karoserie i pewnie robil zwarcie po zaizolowaniu wszystko sie spokoiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...