Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wytarte uchwyty w boczkach drzwi


Niezauważalny

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , szukałem po forum ,ale jakoś nie znalazłem nić ciekawego to, postanowiłem założyć nowy temat. W mojej A4 mam sporo rzeczy do zrobienia we wnętrzu, ale tak ostatnio zaciekawiło mnie 1-dno , jak są boczki drzwi, tam gdzie są przyciski od szyb i za co ciągniemy by zamknąć drzwi ,jest taki plastik pomalowany taką dziwną farbą przypomina gumę, i u mnie jest ona sporo wytarta widać plastik, w obu przednich fotelach. Pytanie brzmi jak to zrobić by znowu było ładne , wymienić na nowe ? pomalować? Wiem że jak mam dosyć nie typowe wnętrze ,to o części w dobrym stanie, będzie ciężko ;/ A aa u mnie tę plastiki są takie coś ala białe , podobno kremowe ,ale ja sie na kolorach nie znam :decayed:

A czy może znajdę podobną farbę w dotyku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj obkleić ten plastik folią 3M, np: 3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE SERIA 1080 BR-230 (3529211592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie jest to droga inwestycja, a oko cieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą niby gumę można zmyć lub zeskrobać . Ja zeskrobałem drewnianym patyczkiem po lodach . Pod spodem był ładny czarny plastik. Jeżeli u Ciebie jest jasny plastik to zostaje Ci oklejanie lub malowanie czarnym matem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z folią niby fajny , ale czy ja wywinę ją , czy naciągnie w miejscu przycisków od podnoszenia szyb? A znowu malowanie matem długo nie wytrzyma. Ale jak narazie to jeszcze mam parę pilniejszych spraw przy aucie , to będę miał czas pomyśleć jak to ogarnąć .

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzyma , wytrzyma , ja malowałem i po roku nic się nie dzieje. Tylko zabawy z zdzieraniem tej gumy. Jest temat na forum . Tylko że B6 .

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

proszę bardzo nawet znalazłem ---> http://a4-klub.pl/wnetrze-99/powycierane-podrapane-raczki-drzwi-262199/index2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRUKTURA DO NAPRAW PLASTIKÓW SPRAY BOLL 302 - 3337386535 - oficjalne archiwum allegro

robiłem tym i wyszło to tak:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/a4-b5-nowa-forumowa-zabawka-246487/index2.html tutaj w moim wątku masz jak wyglądało przed i po użyciu boll'a do dnia dzisiejszego wygląda to tak jak w dzień jak prysnełem nic nie schodzi trzyma się i jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...