Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flyerwszystkie obecnie dostepne maja srednice 228mm a do B7 potrzebne jest 240mm.

Przeciez AVF ma 240mm :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Valeo 835026. Zestaw sprzęgła

D1: 240,9 mm, wersja: DBR, D2: 240 mm, Il. zębów: 23, Profil piasty: 21,8, 24,3, artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z kołem zamachowym

- Kit 4P (Komplet 3 i sztywne kolo zamachowe)

- Kit 4P (Komplet 3 i sztywne kolo zamachowe)

Opublikowano

Faktycznie.To co sprawdzasz ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no wezme go. Sam jestem ciekaw jak to będzie działać...

Opublikowano

Tylko dotrzyj sprzeglo dobrze... pojezdzij spokojnie przez te 200-300 km zanim zaczniesz upalac :cool1:

Opublikowano

Siemian a skolko ci powiedzieli za ten KIT 4P ?

Opublikowano
  • Autor

1800 plus 350 za robotę

Opublikowano

jestes w stanie zrobic zdjecie jak te kola beda lezaly kolo siebie ?

Opublikowano
  • Autor

może być ciężko bo pewnie będą to wymieniać jutro a ja nie mam się tam jak dostać i moge mieć cięzko z czasem. Ale postaram sie...

Opublikowano

zgodnie z tym katalogiem Valeo http://www.valeoservice.com/data/master/webfile/19478266284C10FFE545913.pdf?rnd=796 , na minus tego jednomasa jest:


    • zmiana biegów

    • tłumienie wibracji

    • tłumienie hałasu

    na plus:


      • trwałość ogólna

      • trwałość koła zamachowego

      • trwałość zestawu sprzęgła

      • oszczędność dla użytkownika końcowego

      :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zgodnie z tym katalogiem Valeo http://www.valeoservice.com/data/master/webfile/19478266284C10FFE545913.pdf?rnd=796 , na minus tego jednomasa jest:


    • zmiana biegów

    • tłumienie wibracji

    • tłumienie hałasu

    na plus:


      • trwałość ogólna

      • trwałość koła zamachowego

      • trwałość zestawu sprzęgła

      • oszczędność dla użytkownika końcowego

      :mysli:

biorąc pod uwage mój styl jazdy, przypuszczam że takie sprzęgło bedzie i tak lepiej działało niż rozwalony dwumas...

Wiadomo że przy gwałtownej jezdzie dwumasa można wykończyć bardzo bardzo szybko. Więc przypuszczalnie po niedługim czasie by zaczeły u mnie występować objawy "zmęczonego dwumasa" czyli szarpanie stukanie itepe... Tutaj jest szansa że tego nie będzie. Mam tylko nadzieje ze to sprzęgło nie będzie się ślizgało...

Opublikowano
zgodnie z tym katalogiem Valeo http://www.valeoservice.com/data/master/webfile/19478266284C10FFE545913.pdf?rnd=796 , na minus tego jednomasa jest:

zmiana biegów

tłumienie wibracji

tłumienie hałasu

jak to sie mowi g.....prawda , mam jednomas co prawda nie Valeo ale mojego pomyslu i zadna z tych rzeczy nie jest prawda biegi wchodza dokladnie tak jak wchodzily przed zmiana , zniknely dokuczliwe wibracje wynikajace z wady konstrukcyjnej dwumasow w silnikach 2.0 TDI a sam silnik zaczal pracowac ciszej.

Opublikowano

Turdzi zmieniając na jednomasa stwierdził, że zmiana biegów i tłumienie wibracji jest lepsze, natomiast Valeo twierdzi, że to się pogorszy przy jego zestawie.

To mnie zastanawia :mysli:

_________________________________________________

no właśnie jak wyżej :)

Opublikowano

Turdzi[/b] zmieniając na jednomasa stwierdził, że zmiana biegów i tłumienie wibracji jest lepsze, natomiast Valeo twierdzi, że to się pogorszy przy jego zestawie.

To mnie zastanawia

nie ma technicznie zadnych powodow dla ktorego zmiana ma byc utrudniona , jedyny powod to Valeo robi sobie dupochron bo pewnie taniej adaptowac 5 rozajow kol i sprzegiel do 100 samochodow , niz robic 100 roznych zestawow wiec pewnie adaptuja to lozyskami i innymi patentami co nie zawsze moze odpowiadac seryjnemu rozwiazniu wiec moga wystapic probley.

Moj mechanik zakladjac moje kolo mowi ze niedawno wsadzal wlasne taki kit Vale i rozwalio wysprzegnik to sie wymay nie zgadzaly.

Opublikowano

Moj mechanik zakladjac moje kolo mowi ze niedawno wsadzal wlasne taki kit Vale i rozwalio wysprzegnik to sie wymay nie zgadzaly.

:blink:

no to ciekawie, czekamy na siemiana jak się sytuacja rozwinie :decayed: , a najlepiej ( dla mnie) jak ktoś do 1.9 to włoży :naughty:

Opublikowano

no wlansie w 1.9 mial taki problem.

Opublikowano

no wlansie w 1.9 mial taki problem.

:angry::disgust::kwasny: no comment

Opublikowano
  • Autor

Turdzi[/b] zmieniając na jednomasa stwierdził, że zmiana biegów i tłumienie wibracji jest lepsze, natomiast Valeo twierdzi, że to się pogorszy przy jego zestawie.

To mnie zastanawia

nie ma technicznie zadnych powodow dla ktorego zmiana ma byc utrudniona , jedyny powod to Valeo robi sobie dupochron bo pewnie taniej adaptowac 5 rozajow kol i sprzegiel do 100 samochodow , niz robic 100 roznych zestawow wiec pewnie adaptuja to lozyskami i innymi patentami co nie zawsze moze odpowiadac seryjnemu rozwiazniu wiec moga wystapic probley.

Moj mechanik zakladjac moje kolo mowi ze niedawno wsadzal wlasne taki kit Vale i rozwalio wysprzegnik to sie wymay nie zgadzaly.

kurcze mam nadzieje ze u mnie sie tak nie stanie...

Chyba warto zaryzykować, co nie Turdzi...?

Opublikowano

Turdzi[/b] zmieniając na jednomasa stwierdził, że zmiana biegów i tłumienie wibracji jest lepsze, natomiast Valeo twierdzi, że to się pogorszy przy jego zestawie.

To mnie zastanawia

nie ma technicznie zadnych powodow dla ktorego zmiana ma byc utrudniona , jedyny powod to Valeo robi sobie dupochron bo pewnie taniej adaptowac 5 rozajow kol i sprzegiel do 100 samochodow , niz robic 100 roznych zestawow wiec pewnie adaptuja to lozyskami i innymi patentami co nie zawsze moze odpowiadac seryjnemu rozwiazniu wiec moga wystapic probley.

Moj mechanik zakladjac moje kolo mowi ze niedawno wsadzal wlasne taki kit Vale i rozwalio wysprzegnik to sie wymay nie zgadzaly.

kurcze mam nadzieje ze u mnie sie tak nie stanie...

Chyba warto zaryzykować, co nie Turdzi...?

Nie no warto , najwyzej oddasz.Teraz widze ze to maja lpiej skatalogowane bo wczesniej to bylo dobieranie troche na pale.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.