Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

no i wszystko działa. Pojechałem do chłopaków, poodpinali wtyczki, poruszali wiązkami, psikneli kontaktem i wszystko zaczęło działać (przepływka też) :) :) Sam tam zaglądałem i nie widać żeby było coś przetarte albo naderwane. Może wtyczka była zaśniedziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i wszystko działa. Pojechałem do chłopaków, poodpinali wtyczki, poruszali wiązkami, psikneli kontaktem i wszystko zaczęło działać (przepływka też) :) :) Sam tam zaglądałem i nie widać żeby było coś przetarte albo naderwane. Może wtyczka była zaśniedziała...

no to gitarra, to jak już sobie poradziłeś z usterkami to NIE PRZESIADUJ na forum tylko do auta i testować na wszystkie możliwe sposoby jednomasa - podsumowanie w formie rozprawki zamieścisz na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mowilem powodzie daja popalic, siemian na czesci to kanu twoje

czaki zaczynasz mnie wk***iać przyjacielu... :decayed: :decayed:

Patrzcie co może zrobić z człowiekiem prowincjonalizm :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 15:15_________________________________________________

no i wszystko działa. Pojechałem do chłopaków, poodpinali wtyczki, poruszali wiązkami, psikneli kontaktem i wszystko zaczęło działać (przepływka też) :) :) Sam tam zaglądałem i nie widać żeby było coś przetarte albo naderwane. Może wtyczka była zaśniedziała...

narazie przesiaduje codzinnie w pracy do 21. Ale codziennie po 21 jest jakieś małe upalanko :decayed: :decayed: :decayed:

no to gitarra, to jak już sobie poradziłeś z usterkami to NIE PRZESIADUJ na forum tylko do auta i testować na wszystkie możliwe sposoby jednomasa - podsumowanie w formie rozprawki zamieścisz na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki a tak na serio to niezbyt podobają mi się te nadkola które ostatnio sobie zamontowałeś i tak się nimi jarałeś... Mówiłeś że chrom w tarnowie teraz w modzie ale wiesz...

cz1.jpg

Ten spoiler co się tak napaliłeś też chyba do Avanta nie będzie pasował...

cz2.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwszy raz odważyłem się troszke ostrzej ruszyć na nowym sprzęgle.

No i powiem Wam że BAJKA :decayed:

Wreszcie auta nie zamula na ułamek sekundy po zmianie biegów. Autko od razu ładnie za***rdala.

Sprzęgło chyba dobrze trzyma bo praktycznie na każdej zmianie biegów (1-4) ślizgnął koła.

Zdaje sobie sprawe że nie moge tak zbyt często ruszać bo w dupsko strasznie skrzynia teraz dostaje, więc będe się ograniczał :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisalem...

...ale ze co? Na IV tracisz trakcje? :polew:

na III na IV to już nie :decayed: :decayed:

Ale nie ciesz się tak bo Ty na IV też nie stracisz trakcji bo będziesz miał już z 270km/h :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:46_________________________________________________

jak wciska gaz do dechy na sprzęgle a potem puszcza szybko to i na 6 da rade ha ha ha :gwizdanie:

ale pier**lisz głupoty... Zrób sobie tak i zobacz... ale młody jesteś to Ci wybacze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisalem...

...ale ze co? Na IV tracisz trakcje? :polew:

na III na IV to już nie :decayed: :decayed:

Ale nie ciesz się tak bo Ty na IV też nie stracisz trakcji bo będziesz miał już z 270km/h :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:46_________________________________________________

jak wciska gaz do dechy na sprzęgle a potem puszcza szybko to i na 6 da rade ha ha ha :gwizdanie:

ale pier**lisz głupoty... Zrób sobie tak i zobacz... ale młody jesteś to Ci wybacze :decayed:

Bulwers! Żartowałem ? :(:bicz: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisalem...

...ale ze co? Na IV tracisz trakcje? :polew:

na III na IV to już nie :decayed: :decayed:

Ale nie ciesz się tak bo Ty na IV też nie stracisz trakcji bo będziesz miał już z 270km/h :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:46_________________________________________________

jak wciska gaz do dechy na sprzęgle a potem puszcza szybko to i na 6 da rade ha ha ha :gwizdanie:

ale pier**lisz głupoty... Zrób sobie tak i zobacz... ale młody jesteś to Ci wybacze :decayed:

jaki tam bulwers :wink4::decayed: :decayed: :naughty: Ale fakt faktem że na 6 by się tak zrobić nie dało nawet strzelając ze sprzęgła :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze jedno spostrzeżenie z jazdy niestety na minus. Na niskich obrotach (do 1600-1700) jednomas przenosi straszne wibracje. Przy dwumasie tego nie było.

I żeby ktoś nie myślał że telepie budą czy coś. poprostu jednomas nie tłumi tak dobrze wibracji z silnika i przenosi się to dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze jedno spostrzeżenie z jazdy niestety na minus. Na niskich obrotach (do 1600-1700) jednomas przenosi straszne wibracje. Przy dwumasie tego nie było.

I żeby ktoś nie myślał że telepie budą czy coś. poprostu jednomas nie tłumi tak dobrze wibracji z silnika i przenosi się to dalej.

Ale to przy szybkim przyspieszaniu czy nawet jak jedziesz powiedzmy przez chwilę na te 1600-1700 obrotów to też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze jedno spostrzeżenie z jazdy niestety na minus. Na niskich obrotach (do 1600-1700) jednomas przenosi straszne wibracje. Przy dwumasie tego nie było.

I żeby ktoś nie myślał że telepie budą czy coś. poprostu jednomas nie tłumi tak dobrze wibracji z silnika i przenosi się to dalej.

Ale to przy szybkim przyspieszaniu czy nawet jak jedziesz powiedzmy przez chwilę na te 1600-1700 obrotów to też?

nie tyle co przy przyśpieszaniu. Po dodaniu gazu zaczyna to być odczuwalne. Na szczęscie ja nie jeżdze praktycznie na takich obrotach :decayed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:13_________________________________________________ja tam nie mam szybkiego przyśpiesznia :decayed: :decayed: :naughty: Tam nie ma wręcz żadnego przyśpieszania :gwizdanie: :wink4:

U mnie szybkie przyśpiesznanie zaczyna się od 2100-2200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisalem...

...ale ze co? Na IV tracisz trakcje? :polew:

na III na IV to już nie :decayed: :decayed:

Ale nie ciesz się tak bo Ty na IV też nie stracisz trakcji bo będziesz miał już z 270km/h :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:46_________________________________________________

jak wciska gaz do dechy na sprzęgle a potem puszcza szybko to i na 6 da rade ha ha ha :gwizdanie:

ale pier**lisz głupoty... Zrób sobie tak i zobacz... ale młody jesteś to Ci wybacze :decayed:

jaki tam bulwers :wink4::decayed: :decayed: :naughty: Ale fakt faktem że na 6 by się tak zrobić nie dało nawet strzelając ze sprzęgła :naughty::decayed:

merc 63amg przy 550koniach daje rade i na 6 tym :)))) wiec to nie utopia jak go dobrze na 6 tym zbutujesz to mu sie trakcja zapala

w rs4 sie nie da bo jest quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio ale młody mówił o czymś innym. O wbiciu 6 w miejscu, depnięciu obrotów do odcięcia i puszczeniu sprzęgła. A tak albo zadusisz każdy silnik albo spalisz sprzęgło...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:32_________________________________________________to że 63amg z momentem ograniczonym elektronicznie do 1000Nm ślizga na 6 biegu to sie nie dziwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio ale młody mówił o czymś innym. O wbiciu 6 w miejscu, depnięciu obrotów do odcięcia i puszczeniu sprzęgła. A tak albo zadusisz każdy silnik albo spalisz sprzęgło...[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:32_________________________________________________to że 63amg z momentem ograniczonym elektronicznie do 1000Nm ślizga na 6 biegu to sie nie dziwie

no wlasnie w naszych pasciach mozesz albo wysypac skrzynie albo spalic sprzeglo nic innego nie wyczarujesz :))) niema mocy -- a niech moc bedzie z nami :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...