Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko mnie wyszło 800zł razem z wejściami na 2 sygnały audio-video i dwoma antenami[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________tuner narazie leży w bagażniku bo wiązka jest dość długa a mocowanie od małej navi przez pomyłke kiedyś połamałem, więc jeszcze nie wiem gdzie go schowam.

W sobote będe drugą antene montował to wtedy to wszystko uporządkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mnie wyszło 800zł razem z wejściami na 2 sygnały audio-video i dwoma antenami[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 16:01_________________________________________________tuner narazie leży w bagażniku bo wiązka jest dość długa a mocowanie od małej navi przez pomyłke kiedyś połamałem, więc jeszcze nie wiem gdzie go schowam.

W sobote będe drugą antene montował to wtedy to wszystko uporządkuje :)

no to była ostatnia sztuka z kompletem kabli :kox: jak coś to mam jeszcze jedną ale bez kabli :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca 2012 mają przestać nadawać sygnał tv analogowy,ten tuner jest przystosowany do cyfrowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca 2012 mają przestać nadawać sygnał tv analogowy,ten tuner jest przystosowany do cyfrowej?

tak jak już wcześniej pisałem nie ma jeszcze tv tunera cyfrowego który będzie działał u nas..nowe tv tunery mają kodowanie mpeg2 a u nas będzie tzn już jest mpeg4.. więc najlepszym rozwiązaniem jest teraz zakup analoga bo jest stosunkowo tani i za 2-3 lata zakupić sobie tv tuner i podłączyć jako dodatkowe źródło av.. miałem już tv tuner hybrydowy z audi tt z 2009r. i nic nie odbierało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa modyfikacja...

a tak z ciekawości jakie sa koszta RNS-E, DVD, tunera TV.

Jak kumam dobrze to wiązki zostają bez zmiantylko trzeba pod kompa podłączyć samochód i pozmieniać?

sorry za laickie pytania ale ciekawie mnie to, jak taka operacja wygląda zamiany Concerta na RNS-E.

p.s. rozumiem że głośniki zostają bez zmian czyli 8 + sub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja np. zajmuje się takimi przeróbkami. Jeśli masz concerta 2 diinowego to jest dość dużo dłubania żeby wymienićkosz na dwu dinowy, potem trzeba przyciąć lekko tunel, przerobić lub wymienić klimatronik, poprzepinać kable lub kupić dotowy adapter (fakra). Do anteny też trzeba zastosować adapter. Reszty instalacji nie ruszasz. Głośniki zostają. Tyle że w A4 B7 nie ma takiej opcji 8 + Sub. Jeśli masz suba to masz 9 głośników. Po 2 w drzwiach, jeden wysokotonowy w desce rozdzielczej i sub w bagażniku.

Trzeba wszystko potem poVagować i śmiga aż miło.

RNS-E z montażem przy zmianie z 1DIN na 2DIN wychodzi ok. 2000zł (w zależności za ile uda się częsci kupić).

TV-tuner z montażem wychodzi ok. 1000-1500zł (też zależy za ile się tuner dorwie)

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 10:16_________________________________________________Tak wogóle to TV Free lub jak kto woli Video in motion już działa. Fajna sprawa :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja np. zajmuje się takimi przeróbkami. Jeśli masz concerta 2 diinowego to jest dość dużo dłubania żeby wymienićkosz na dwu dinowy, potem trzeba przyciąć lekko tunel, przerobić lub wymienić klimatronik, poprzepinać kable lub kupić dotowy adapter (fakra). Do anteny też trzeba zastosować adapter. Reszty instalacji nie ruszasz. Głośniki zostają. Tyle że w A4 B7 nie ma takiej opcji 8 + Sub. Jeśli masz suba to masz 9 głośników. Po 2 w drzwiach, jeden wysokotonowy w desce rozdzielczej i sub w bagażniku.

Trzeba wszystko potem poVagować i śmiga aż miło.

RNS-E z montażem przy zmianie z 1DIN na 2DIN wychodzi ok. 2000zł (w zależności za ile uda się częsci kupić).

TV-tuner z montażem wychodzi ok. 1000-1500zł (też zależy za ile się tuner dorwie)

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 10:16_________________________________________________Tak wogóle to TV Free lub jak kto woli Video in motion już działa. Fajna sprawa :kox: :kox: :kox: :kox:

Chyba literówka, kosztowne i sporo roboty jak bym miał 1din i przeróbka na 2 din? :-) mam 2din concerta i nie ma potrzeby podcinania klimy, wymiany kosza i tych pierdół itd. to jakie są koszta wówczas?

Co do głosników to tak mam 8 + sub, po 2 w drzwiach + sub w półce. Mam jakis głosnik wysokotonowy w desce? gdzie on jest zlokalizowany bo jakos nie odrejstrowałem zebym go miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz concerta 2DIN to jedynym kosztem jest samo RNS-E... bo reszta to grosze.

No i oczywiscie antena do navi, ktora montuje sie pod zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz concerta 2DIN to jedynym kosztem jest samo RNS-E... bo reszta to grosze.

No i oczywiscie antena do navi, ktora montuje sie pod zegarami.

dokładnie. Flyer dopełnił moją wypowiedź. :)

Concert dwudinowy jest już na fakrze więc tutaj nie ma problemu.

Jedynym problemem może być to że trzeba podprowadzić kabel diagnostyczny bo w przypadku Concerta 2 dinowego go nie ma. Ostatnio przerabiałem ten temat. Po przepięciu Concerta na RNSa wszystko pięknie działa ale Vagiem się nie połączy z RNSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam na sprzedaż rns-a z chromowymi pokrętłami i tv free :) jedyna i niepowtarzalna na rynku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to RNS-E nie ma różnych wersji :)

mylisz sie siemian

stara moze 2 x 2 gb karty

nowa 2 x 32 sdhc

w dodatku jest wiele opcji ustawiania i wyswietlania trasy itp

niestety nie byla dedykowana do a4 tylko a3 tt i seat exeo -- bo od r8 wogole nie podpasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio ale tu się mówi o RNS-E pasującym P&P do B7 a nie o nowym RNS-E 2010, bo to już wyższa szkoła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio ale tu się mówi o RNS-E pasującym P&P do B7 a nie o nowym RNS-E 2010, bo to już wyższa szkoła :wink4:

Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu.

RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo).

RNS-E to RNS-E nie ma różnych wersji :)

mylisz sie siemian

stara moze 2 x 2 gb karty

nowa 2 x 32 sdhc

A tu Ty się mylisz :decayed: :decayed:

Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio ale tu się mówi o RNS-E pasującym P&P do B7 a nie o nowym RNS-E 2010, bo to już wyższa szkoła :wink4:

Dokładnie. Piszemy o RNS-E pasującym P&P do a4 b7 i dedykowanym do tego modelu.

RNS-E 2010 to jest już całkiem inne urządzenie mimo podobnego interfejsu graficznego (tak samo MMI ma mało wspólnego z RNS-E mimo że na pierwszy rzut oka menu wygląda tak samo).

RNS-E to RNS-E nie ma różnych wersji :)

mylisz sie siemian

stara moze 2 x 2 gb karty

nowa 2 x 32 sdhc

A tu Ty się mylisz :decayed: :decayed:

Ja używam kart 2x 4Gb SD i wszystko działa... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie mysle sie sa tylko niektore karty 4gb sd ktore ta navi obsluguje tez mam jedna i to tylko te ktore nie obsluguja sdhc ale czyta ja 2 x dluzej jak sie laduje niz ta normalna 2 gb

ale normalnie dedykowane sa 2 gb bo tyle obsluguje system plikow FAT i takie bez problemu dzialaja mysle ze to kwestia update i powinny te sdhc tez dzialac

moze kiedys zrobia jakis soft 700 ktory to bedzie obslugiwal

bo winda obsluguje sdhc w starych czytnikac w ktirych nigdy nikt sdhc nie planowal wiec to tylko kwestia softu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...