Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to jest wymiana i lakierowanie całego boku więc musi tyle trwać

Siemian Siemian :naughty: :naughty: :naughty:

jakbym Cie nie znal w ogole bym o tym nie pomyslal, ale czy Ty czasem nie szykujesz nowego MODA:) hitu :naughty: :naughty:

w postaci błotników RS4?:)

taka tu niby stluczka i bach ksenon i zderzak :tongue4:

taka tu mala barierka :tongue4:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. nieee... Aczkolwiek przeszło mi to przez myśl. Ale odpuszczam.

Jakbym miał przedni i tylny zderzak do roboty też to pewnie bym się skusił.

Nie autka zastępczego nie będe miał. Pewnie będe się bujał moim autem do lansu Golfem mk1 Cabrio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek widze żę masz chyba jakiś kompleks (co zazdrość robi z ludzmi.. Ale nie martw się- może kiedyś też będziesz taki błyskotliwy i inteligentny jak ja :wink4::decayed: :decayed: :naughty:) :decayed: :decayed: :decayed: i wszędzie to wklejasz... Ja tam nie widze żadnego podobieństwa do mnie... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma tragedi.Gdybys wymienil przedni blotnik i drzwi przod tyl na nie bite( do tego byc moze w tym samym kolorze w stanie idealnym) bez zadnej szpachli,to zostaje tylko wyklepac tylny blotnik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :polew: :polew:

NIe wywiniesz sie :)

JAk tam Jola?? :gwizdanie:

Jola...?? Ło kurffa co ja wam po pijaku opowiadałem? :gwizdanie: :decayed:

....nie, nie... lepiej mi nie mówcie :decayed:

I tak cały bok pójdzie do lakierowania. Srebrnego jest za dużo odcieni i za szybko "zmienia" barwe. Nigdy nie dopasujesz idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.Ja dosc dawno mialem swoim autem spotkanie z tirem na szczescie minimalne tak ze lekko przerysowal kawalek tylnych drzwi i blotnik do polowy.Teraz zaluje ze nie zmienilem drzwi bo czesto widze ze sa na allegro w tym samym kolorze w stanie idealnym.Wkurza mnie to ze na lakierownym elemencie,jakiekolwiek zalamania sa mniej wyrazne bo lakieru juz jest wiecej.Dlatego co sie da to wole zmienic na lakierowane fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od koloru. Srebrnego nie dopasujesz. A co do załamań to nie przesadzaj przecież nie nakładają centymetrowej warstwy tego lakieru... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od koloru. Srebrnego nie dopasujesz. A co do załamań to nie przesadzaj przecież nie nakładają centymetrowej warstwy tego lakieru... :decayed: :decayed: :decayed:

wiadomo ze nie az tyle ale jak porownasz element lakierowany po raz drugi z ori to roznica jest widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal drzwi w kolor listw... a te rysy na blotnikach zakleil plomieniami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal drzwi w kolor listw... a te rysy na blotnikach zakleil plomieniami :gwizdanie:

Łapa Pudziana rulzzz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 15:51_________________________________________________zdradze że autko się minimalnie zmieni po wizycie u blacharza. :decayed: Będzie to kosmetyczna zmiana. :)

Od razu odpowiadam- nie rezam błotników od RSa. Jeśli bym miał rozbity zderzak to może jeszcze bym się skusił, ale tak to za duże koszty... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...