Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

listwy s4 dobrze leza na nadwoziu z rs4 przez te szerokie blotniki,na zwyklym a4 cos nie bardzo sie to zgrywa :mysli:

Moze jak beda w kolorze to nie beda takie :shocked::wallbash:

:tongue4:

rs4 z listwami od s4 wygląda jak kupa.... Nie bez powodu inżynierowie z Audi w RS4 zastosowali zwykłe płaskie listwy...

Próg w rs4 jest dużo szerszy i gdyby dołożyć do tego jeszcze takie listwy to na boku zrobiłyby się "góry i doliny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie a ja mam zmienione progi i dlatego zastanawiam sie czy beda one do mnie pasowaly :wallbash:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 20:59_________________________________________________siemian zerknij na moje progi i powiedz czy by pasowaly do mnie listwy od s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poczekam na koloryzacje, bo tak to jakoś tak nie do końca mi się ta koncepcja podoba, też mam wrażenie że brakuje poszerzenia nadkoli żeby całość współgrała :mysli:

ale podobać się ma nie mnie a właścicielowi :wink4:

przydybiesz coś większego niż sarenka i będzie okazja do poszerzenia nadkoli :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj Artur ale ten zderzaczek to mi nie podchodzi...

Hmm... trzeba by przypasować bo mogą te listwy słabo wyglądać z grubszym progiem. Aczkolwiek u Ciebie te progi są jeszcze delikatne więc nie wiadomo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:04_________________________________________________

ja też poczekam na koloryzacje, bo tak to jakoś tak nie do końca mi się ta koncepcja podoba, też mam wrażenie że brakuje poszerzenia nadkoli żeby całość współgrała :mysli:

ale podobać się ma nie mnie a właścicielowi :wink4:

przydybiesz coś większego niż sarenka i będzie okazja do poszerzenia nadkoli :tongue4:

a S4 Ci się KmK nie podoba? Przeciez po polakierowaniu z zewnątrz będzie to wyglądać jak eSa. Tylko lusterek będzie brakować i dokłądka wydechu troche inna będzie. Poza tym powiedz czy nei podoba Ci sie ta audiola którą wkleiłem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie wygląda na to że chyba sporo zalezy od koloru, oczywiste jest że to zmienisz ale ja mam słabą wyobraźnie :wink4:

wklejona zdecydowanie przyjemna, wychodzi na to że do d*py zrobiłeś ujęcie :tongue4:

tak przy okazji to us spec avant ma obrysówki tylko z przodu ? moja ma z tyłu również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie wygląda na to że chyba sporo zalezy od koloru, oczywiste jest że to zmienisz ale ja mam słabą wyobraźnie :wink4:

wklejona zdecydowanie przyjemna, wychodzi na to że do d*py zrobiłeś ujęcie :tongue4:

tak przy okazji to us spec avant ma obrysówki tylko z przodu ? moja ma z tyłu również

fotka była robiona na szybko i byle jak. To miałą być fotka poglądowa tylko. I tak auto lada dzień idzie do blacharza i lakiernika i efekt finalny dopiero będzie :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:17_________________________________________________może ta na fotce jest tylko sprowadzona z US i byla klepana w pupke i stąd europejski zderzak... Nie wiem tylko zgaduje.

Ja tą fotke dorwałem rok temu i od tego czasu polowałem na listwy s4. Szczerze mówiąc byłem ostantio nawet bliski zakupu w ASO ale na szcęscie trafiłą się okazja na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten,co kiedyś był na białych felach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten,co kiedyś był na białych felach?

no dokładnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten,co kiedyś był na białych felach?

no dokładnie :)

co ten typ jara :shocked:

fajne auto było,to zj***ł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż te felgi zmieniają się co chwile ... zależy co i gdzie jedzie na imprezkę moto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż te felgi zmieniają się co chwile ... zależy co i gdzie jedzie na imprezkę moto :evil:

chyba nie tylko fele,przedtem miał czarny środek,a teraz pod kolor felg.

na białych wyglądał kozacko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...