Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemian ja bym te fotki nie wstawial, bo nie ma sie czym chwalic...

ja się nie chwale. To jest temat o moim aucie więc staram się wrzucać tutaj informacje co i jak się z nim dzieje. I na plus i na minus.

Ty wszędzie piszesz że masz bezawaryjne autko, nic w nim nie wymieniasz. A to że przeguby miałeś w takim stanie że strzelały przy hamowaniu, że łożysko Ci padło, że wycieraczki przestały działać, że zalało Ci elektryke... itepe przemilczasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wątek zniknie przy sprzedaży A4 :>

po co przeciez ona nie byla nigdy bita wszystko jak nowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wątek zniknie przy sprzedaży A4 :>

pewnie tak. Kto ma wiedzieć to wie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem predzej sprzeda sie auto, ktore jest bdb znane niz to, ktore jest skrzetine ukrywane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ja bym te fotki nie wstawial, bo nie ma sie czym chwalic...

ja się nie chwale. To jest temat o moim aucie więc staram się wrzucać tutaj informacje co i jak się z nim dzieje. I na plus i na minus.

Ty wszędzie piszesz że masz bezawaryjne autko, nic w nim nie wymieniasz. A to że przeguby miałeś w takim stanie że strzelały przy hamowaniu, że łożysko Ci padło, że wycieraczki przestały działać, że zalało Ci elektryke... itepe przemilczasz...

:polew:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:42_________________________________________________

Moim zdaniem predzej sprzeda sie auto, ktore jest bdb znane niz to, ktore jest skrzetine ukrywane :wink4:

dokładnie

Siemian - nic się nie przejmuj - szczerość się chwali - myślę że nawet jak byś za tydzień sprzedawał auto to i tak byś znalazł chętnego ( nawet z forum ).Fura była bita, spalona potem znowu 3 razy bita ale ważne, że jest dobrze zrobione i sprawne a za 26 tyś zł i tak nic lepszego się nie kupi w naszym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a za 26 tyś zł i tak nic lepszego się nie kupi w naszym kraju

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poszło do lakiernika...

ll.jpg

Siemian, ja bym poszedł w black, no chyba, że planujesz przy następnej okazji :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja lampa siemiean i nawet swieci:)

la.jpg

bez jaj :gwizdanie: lampiszon wyglada na fotce jak nowy :slina:

kto to udzialał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie.... podobno...ale nikt nie potrafi tego potwierdzić w 100%...

Dowiadywałem się w wielu miejscach i opinie były rózne. Rozmawiałem z dwoma osobami które ponad rok temu polerowały klosze w audi (plastikowe) i do dziś nic się z nimi nie dzieje więc na tym się opierałem.

Podobno można polerować tylko delikatnie, ponieważ lampa z zewnątrz ma jakąs twardszą powłoke i chodzi o to żeby jej całej nie zetrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian... z tymi kloszami byłby dobry temat do warsztatu... pamiętam jak LukaszR wspominał kiedyś że mają jakąś powłokę i dlatego się nie poleruje...

a ja mam tak porysowane że szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian... z tymi kloszami byłby dobry temat do warsztatu... pamiętam jak LukaszR wspominał kiedyś że mają jakąś powłokę i dlatego się nie poleruje...

a ja mam tak porysowane że szkoda gadać....

ja wyszedłem z założenia że jeśli nie będe polerował to musze wymienić bo w rogu lampa była szlifnięta od bariery...

Więc nie miałem nic do stracenia. Wyglądają bardzo ładnie. Zobaczymy jak z trwałością będzie.

Ale gadałem z dwoma osobami, które to w audi robiły i im się nic nie dzieje...

Tak jak pisałem chodzi o to że nie można zbyt mocno polerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik mozna polerowac ja tez mma polerowana jedna bo niestety drapnalem sobie skrobaczka na robale i mialem ryse zostala zapolerowana i nie ma sladu wazne zeby nie zmatowic reflektora i bedzie cacy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...