Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie nic nie robimy, olewamy wszystkie wezwania jakie przychodza od strazy miejskiej

czekamy az przyjdzie wyrok z sądu i piszemy odwołanie i po temacie

ja ostatnio sie pospieszyłem ale i tak nic nie przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie robimy, olewamy wszystkie wezwania jakie przychodza od strazy miejskiej

czekamy az przyjdzie wyrok z sądu i piszemy odwołanie i po temacie

ja ostatnio sie pospieszyłem ale i tak nic nie przyszło

no ale wtedy właściciel pojazdu płaci mandat bez punktów czy poprostu po sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj dokladnie wyrok, sprawa jest umarzana. Amen. Straz miejska obchodzi sie ze smakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj mail

wysle Ci scan, poczytasz I bedziesz wiedziec co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widziałem autko. Już polakierowane. Skłąda się. Wygląda :kox: :kox: :kox: z nowymi dodatkami :)[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:17_________________________________________________w sobote obieram.

Ale niestety we wtorek idzie na dwa dni do Wojtusia bo zebrało mi się troche napraw i wymian eksploatacyjnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do ciebie siemian

Znalazlem sporo zlego na temat silnika BLB, walki wyrownujace+zbierak pompy oleju, listwy PD itp.

Jedno co wiem juz napewno to musze wylaczyc te gowno EGR - przy przebiegu 140tys byl demontowany, wszystko bylo z nim ok, umyty i spowrotem montaz ale dalej przerywalo rzadziej moze ale tak samo jak u ciebie w zaleznosci od jazdy, jak zamulam to przerywa ok 2tys obrotow.

Pozatym znalazlem info o uszlachetniaczu do mycia wtryskow ktore uzywasz - moze czas zaczac u mnie 171 tys :mysli:, jednak niemam zadnych objawow kopcenia itp.

No i ostatnia sprawa, masz tam pare kucy wiecej podkreconych wiec kobylka bardziej obciazona. Czy usunales walki wyrownujace w/g modelu jaro4444?

dzieki za odp :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wałkami, zbierakiem, PD nic nigdy nie robiłem. Jedyny kłopot jaki właśnie miałem to EGR i chłodnica spalin. EGR miałem raz wymeiniany (rozsypał się w Chorwacji) i mam go wyłączonego, chłodnice wymieniałem dwa razy (drugi raz na gwarancji w ASO bo rozleciała się niecały rok po wymianie). Co do środka do wtrysków z STP- gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wymienialem chlodnice spalin, zaraz po kupnie furaka. Dorwalem na allegro za 250 i smiga po dzis dzien, nic nie kopci pod maska.

Thx na temat walkow, zbierakow ja skontaktuje sie ze swoim mech i moooooze :mysli: jak nam sie zechce to otworze mise podczas jesiennego przegladu.

Masz blad na zegarach po usunieciu EGR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 14:15_________________________________________________mam już autko. Wieczorem mała sesja sięszykuje także jakieś fajne fotki powinny dojść.

Tak na szybko:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie zaczlo to wygladac. :gwizdanie: :kox:

Dobrze, ze zrezygnowales z tych listw w innym kolorze niz nadwozie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawa weszla ze straz miejska nie moze stawiac smietnikow po krzakach tylko w miejscach niebezpiecznych[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 12:29_________________________________________________Siemian, ogarnales juz temat ze zdjeciem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...