Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dokladnie to musisz juz sam zdecydowac.. zawsze lepiej miec w policjancie kumpla :tongue4: a co najmniej "nie wroga" niz wroga bo a anuz po jakies akcji namierzy Cie akurat za kilka tyg za cos duuuzo wiekszego.. lepiej zeby Cie pamietal wtedy z dobrej strony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia jest jeszcze taka czy dla tych 200zł warto się z koniem kopać...

warto ,wygrałem kilka spraw firmowych w ten sposób, 200 zł hym dla jednego dużo a dla jednego.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Siemiana zabawach to te 200 to chyba na waciki :tongue4:

pkt są istotne, a raczej ich brak!

bo to jak w MŚ dowolnej dyscypliny, poźniej się może okazać że zabrakło kilku do mistrzowstwa, a tu nieco na odwrót, że o jeden most za daleko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jak przychodzi fotka na auta firmowe i nie wskażemy kierowcy to jest wyższy manadat na firmę ale bez punktów np. zamiast 300 zł i 8 pkt. dostaliśmy 500 zł bez pkt-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kasy zawsze szkoda ale wiadomo że gorsze są punkty. Jeszcze dzisiaj to przemyśle i zobaczymy co zrobie.

Szczerze mówiąc nie mam zbytnio czasu na odwoływania się itepe...[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 09:00_________________________________________________napisałem pismo żeby mi przesłali specyfikacje techniczna pokazujaca ze fotoradar potrafi rozpoznac najszybsze auto w "tłumie". Napisałem ze wydaje mi się ze zarejestrowana prędkość może dotyczyć drugiego pojazdu na zdjęciu.zobaczymy co odpisza.w końcu nic nie trace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dostałem fotke z fotoradaru przekrocznie prędkości o 34km 300 zł i 6 pkt albo za nie wskazanie sprawcy 500 zł, to niezgodne z taryfikatorem.

na dodatek mam fotke z tyłu auta w deszczu, nie widać nawet ile osób jechało a co dopiero kto prowadził :gwizdanie: narazie nic z tym nie robie czekam na wezwanie z Policji, fotka zrobiona przez straz gminną..... różne artykuły czytałem w necie jedni twierdzą ze zgodnie z prawem inni ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj fotka z rezania na Zlocie by lukaszr.. Chłopcy chcieli dobrze. Podobno w Wawie da się poderwać na taką navi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

77752117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jak zdjęcie jest niewyrażne to ich osraj

w czerwcu wyszła ustawa która reguluje takie sprawy

straż miejska nie może być oskarżycielem w sprawie a policja kładzie na to lachę

bo za mała jest szkodliwośc społeczna czynu

mój ojciec wozi w samochodzie podstawe prawna i wyrok sądu RP

w poniedziałek rano bedzie w Polsce to wyciągnę to od niego i wysle Ci scan na priv

nikt z mojeje rodziny i znajomych od lipca nie zapłacił mandatu z fotoradaru

ja dostałem w lipcu dwie fotki z jednego fotoradaru w odstepie 12 minut :polew: :polew: :polew:

wysłałem im pisemko i siedza cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spoko. przyda się. Napisałem im że moim zdaniem to zdjęcie nie stanowi dowodu i żeby mi udowodnili że to jest prędkość mojego samochodu a nie tego obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podawac maile to wysle wam wyrok

co prawda nie mojego ojca tylko Kolegi ale to nie ma znaczenia wszystko jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...