Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

siemian a nie ścigają Cię jeszcze z ubezpieczalni za te dzwony? :cool1: Przecież zbankrutują! :kox:

a co maja scigac :decayed: my wszyscy za to placimy :naughty: Szerokiej drogi Siemian :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemian a nie ścigają Cię jeszcze z ubezpieczalni za te dzwony? :cool1: Przecież zbankrutują! :kox:

a co maja scigac :decayed: my wszyscy za to placimy :naughty: Szerokiej drogi Siemian :tongue4: :tongue4:

Za wyłudzenia! :wink4::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na dyfuzor MS Design albo progi MS Design DTM :mysli:

oj nie nie. Wyznaje zasade że im bliżej do s4 tym ładniej...

I to też można potraktować jako małą podpowiedz. :decayed: :decayed: Od razu mówie że nie chodzi o wydech :)[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:26_________________________________________________i quattro też nie rezam :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegapiłem 10stron a tu widać sie działo :decayed: ale BTW różnica w tych listwach S4 a Sline jest taka ze jak bym nie przeczytal tego wątku to bym jej w życiu nie zauważył :decayed::rolleyes:

turdzi uwierz mi że na żywo na prawde widać dużą róznice. Po BB jezdzi pare s4 i od razu poznawałem je własnie po listwach...

Dokładnie.

Różnica jest masakryczna na korzyść oczywiście tych z S4 :evil:

Dobry wybór :good:

no to pinc koni wiecej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka?

Bo fele to nie jest maly modzik :)

Fly nie wierz Siemianowi jak pisze "maly" dla niego wszystko to maly mod :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka?

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Lizaka chociaż, postaw koledze za prawidłowe rozwiązanie quizu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...

jaroslawiec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...

jaroslawiec.jpg

;( ;( ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________ale z drugiej strony będziesz miał świeże autko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...

jaroslawiec.jpg

;( ;( ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________ale z drugiej strony będziesz miał świeże autko

dosłownie i w przenośni :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...