Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

kontroliki na desce nie zmieniają natężenia, włącz długie światła, przyciemnij pulpit a niebieski dalej wali po oczach.

a czy ktoś tak twierdzi??[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:47_________________________________________________

no przecież razem z licznikami wszystkie światła zmieniają natężenie...

Jedyne co nie zmienia natężenia światła, to wskazówki zegarów. One nawet przy zupełnie przyciemnionym pulpicie świecą na całego.

u mnie wskazówki zmieniają natężenie... Wczoraj sprawdzałem.

A tutaj fotka z Jarosławca robiona przez Łukaszr-a

Jak na autko z rozwalonym całym bokiem to prezentuje się całkiem ładnie.

Na zdjęciu jeszcze pomarańczowe kierunki, zwykłe lusterka i listwy s-line nie s4. NO i oczywicie jedno koło pożyczone od Dawida_n

moje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie wskazówki zmieniają natężenie... Wczoraj sprawdzałem.

Aż muszę to sprawdzić, ale do tej pory byłem pewien, że wskazówki świecą się zawsze i to tak samo intensywnie. No ale teraz to już głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś wstępnie się pytałem :)[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 08:27_________________________________________________przy okazji wymiany plecionki kat poszedł out :)

kat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smrodzi Ci teraz ? Jak wywaliłem ojcu kata to zaczął strasznie smrodzić :wallbash: a przyrostu żadnego niestety nie zauważyłem :thumbdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi za autem. Jak to po wywaleniu kata :)

Ja nie chcialem zauważać żadnego przyrostu. Chciałem się poprostu pozbyć zbędnego ustrojstwa które się może psuć. Aczkolwiek wydaje mi się że turbo teraz równiej łapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi za autem. Jak to po wywaleniu kata :)

Odpal na zimnym, chwile postój i zobaczymy czy nic nie będziesz czuł :decayed:

Nie wiem jak w klekocie ale ja odczułem różnice w przyspieszeniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się poprostu pozbyć zbędnego ustrojstwa które się może psuć. Aczkolwiek wydaje mi się że turbo teraz równiej łapie

Jak wycinałem ojcu, to auto miało przelatane ponad 360kkm. Jak wyciągnęliśmy kata to zdziwienie było wielkie bo wyglądał jak nówka sztuka :kox: tylko fakt, auto większości śmigane po trasie więc i gazy dobrze przegrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem,

skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :hi:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem,

skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :hi:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha.. czyli faktury jeszcze nie wystawil :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem,

skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :hi:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha.. czyli faktury jeszcze nie wystawil :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

liczylismy sie skromnie, bezgotowkowo :tongue4:

pizza :wink4:

za piwo Siemian placil sobie sam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja róznież składam oficjalne podziękowania, tylko na szczęście u mnie było duuuużo mniej roboty, niż u sevesa... ale nie mniej jednak szacun za tak lajtową robotę :D:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche krótkie te podziękowania tolek... Odbije sobie na kolejnym rezaniu. Założe coś na odwrót to nauczysz się dziękować :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier**** daj zdjęcie który z Was to tolek to będzie łatwiej... :decayed: :decayed: :decayed:

Napewno czarny sedan :)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:32_________________________________________________haha już wiem. Z tego posta wywnioskowałem

Ja róznież składam oficjalne podziękowania, tylko na szczęście u mnie było duuuużo mniej roboty, niż u sevesa... ale nie mniej jednak szacun za tak lajtową robotę :D:notworthy:

czyli tolek czarny sedan benzyna golas-anglik

seves czarny sedan z delikatnym spojlerkiem na klapie diesel- prawie golas. :decayed: :decayed: :decayed:

... chociaż tego spoilera nie jestem pewien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...