Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

eeeee, coś Ci nie poszło ;P troche nie tak, no ale cóż, może kiedyś się nauczysz ;P

pozatym, nie mamy dwóch czarnych furek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eeeee, coś Ci nie poszło ;P troche nie tak, no ale cóż, może kiedyś się nauczysz ;P

pozatym, nie mamy dwóch czarnych furek :gwizdanie:

jakto nie czarne? to kto ma jaką?

Zrobilem jeszcze jakiś błąd?[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:42_________________________________________________aaaa spoiler pomyliłem... weidziałem :wink4::polew: :polew:

A to jaki Ty masz seves kolor auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, jedna to ciemny granat :decayed:

seves, 1.8T, ciemny granat,

ja, diesel czarny, spojler i ten nasz, łatwo-rezający się szyber :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:44_________________________________________________

A to jaki Ty masz seves kolor auta?

no on ma granat :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz wszystko wiem. Wydrukuje sobie ten post i powiesze nad łóżkiem to może kiedyś zapamiętam :) :) :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian masz przechyj to b7 dzieki za 230 km/h na łuku :evil: :evil: :evil:

prawie w gacie narobiłem

:polew: :polew: :polew: :polew:

a potem opowiada jak to sarny nisko lataja nad droga :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian masz przechyj to b7 dzieki za 230 km/h na łuku :evil: :evil: :evil:

prawie w gacie narobiłem

:polew: :polew: :polew: :polew:

miło było gościć :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgłosy przy wyprzedzaniu najlepsze :polew: :polew:.

za***iście złożony filmik :wink4:, "rakieta" też ładna :naughty:.

czym kręciliście?

Pełna profeska, komórka 1.3 megapikseli :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon d90 to taki na szybko trailerek czekamy na canona 5d marka II wiec hd pełne bedzie:) jest jeszcze materiał jak bedzie chwilka czasu to skleimy jakis dłuższy filmik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:07 ale rwał pobocze :decayed:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________zwiastun zacny :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:07 ale rwał pobocze :decayed:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________zwiastun zacny :wink4::good:

hehe. Spostrzegawczy jesteś. :) :) :)

Ale fakt faktem że w czasie jazdy nie było mi tak do śmiechu. Dość mocno "spadłem" na to podobocze i w aucie zrobiło się dość głośno.

Usuwałem się jak najmocniej bo tak jak przypuszczałem fryzjerek, który to kręcił wcale nie wiedział czy nic nie jedzie z przeciwka a Andrzej w becie obok wchodził z gazem w ślepy zakręt, myśląc że fryzjer sprawdził że nic nie jedzie.

Wolałem zostawić troche miejsca i przyhamować. Na szczęscie wszystko dobrze się skonczyło.

A co do efektów dzwiękowych to fryzjerek poszedł po bandzie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filim mega - coprawda oglądałem i wyczekiwałem momentu w którym będzie siemianowa twarz - ale widać operator wiedział, że może to zniszczyć całość efektu i nie dopuścił do tego za co mu :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelna profeska Panowie :good:

kawal dobrej roboty :>

Siemian widze ze fura do zdjec to pali Ci jeszcze duuuzo wiecej niz przy upalaniu :gwizdanie: 20srednio nono ladnie ladnie :naughty:

nie no piekny filmik ujecie w garazu i zegary koks po prostu :kox:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________

filim mega - coprawda oglądałem i wyczekiwałem momentu w którym będzie siemianowa twarz - ale widać operator wiedział, że może to zniszczyć całość efektu i nie dopuścił do tego za co mu :notworthy: :notworthy:

:tongue4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre ale siemian ja sie nie dziwie ze ciagle w cos przywalisz jak na drodze sie nie umiesz utrzymac :=)))) :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: miałem worek na głowie żeby przez przypadek twarzy nie było widać to pewnie dlatego...

pelna profeska Panowie :good:

kawal dobrej roboty :>

Siemian widze ze fura do zdjec to pali Ci jeszcze duuuzo wiecej niz przy upalaniu :gwizdanie: 20srednio nono ladnie ladnie :naughty:

nie no piekny filmik ujecie w garazu i zegary koks po prostu :kox:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________

filim mega - coprawda oglądałem i wyczekiwałem momentu w którym będzie siemianowa twarz - ale widać operator wiedział, że może to zniszczyć całość efektu i nie dopuścił do tego za co mu :notworthy: :notworthy:

:tongue4:

:polew:

no 20l to średnia z 50km w trakcie kręcenia tego filmu..

filim mega - coprawda oglądałem i wyczekiwałem momentu w którym będzie siemianowa twarz - ale widać operator wiedział, że może to zniszczyć całość efektu i nie dopuścił do tego za co mu :notworthy: :notworthy:

no przecież głupi nie jestem. Specjalnie latałem z workiem na głowie... tak na wszelki wypadek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...