Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jesli dziala ledwo, to w ktoryms zakrecie przy 200kmh mozesz sie zdziwic jak Ci wspomaganie zniknie :polew:

ale właśnie w działaniu różnicy nie czuje. A już z półtora miesiąca tak buczy... Tyle że pieni olej i wypierdziela korkiem...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jesli dziala ledwo, to w ktoryms zakrecie przy 200kmh mozesz sie zdziwic jak Ci wspomaganie zniknie :polew:

przy takiej predkosci wpomaganie juz nie działa :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to rownie dobrze moze byc problem w zbiorniczku wspomagania, przychany, nie podaje odpowiedniej ilosci plynu, pompa dostaje po d*pie i jeczy.

Opublikowano

prawdopodobnie siadła ze starosci

a tam płyn wymienia sie co 2 lata lub 60t km

Opublikowano
  • Autor

no to rownie dobrze moze byc problem w zbiorniczku wspomagania, przychany, nie podaje odpowiedniej ilosci plynu, pompa dostaje po pupie i jeczy.

jak to sprawdzić? Bo odgłosy głośnego buczenia, syczenia dochodzą z pompy. Teraz to pewnie nawet jakby to była wina tego zbiorniczka to pompe i tak już "zabiłem" bo jeżdze tak z półtora miesiąca[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:05_________________________________________________najbardziej mnie dziwi dlaczego ciągle działa...

Opublikowano

zdejmij zbiorniczek, wlej benzyny ekstrakcyjnej i dobrze go wypłucz

ale watpie aby to był zapchany zbiornik,

moze gdzies na ssaniu jest zagiety przewód :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

ładna dziś pogoda :gwizdanie:

Opublikowano

chyba u Was .... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to fiat Tipo 1,4 nie miał wspomki i każda prawdziwa sportowa fura też nie ma wspomki, jak wyje pompa to niedługo padnie na 100%, moja w Lexie nie zdążyła bo mi go skasowali ale wyła jak cholera i czasami miała zawiechę

Opublikowano

pompa wyje jak przepuszcza albo nie ma wlasciwego smarowania ja bym sitko na pompie sprawdzil moze jest jakims syfem zatkane i olej nie ma pelnego przeplywu jesli dziala mozna ja jeszcze uratowac jak przestanie to tylko wymiana na inna [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________

Z tego co pamiętam to fiat Tipo 1,4 nie miał wspomki i każda prawdziwa sportowa fura też nie ma wspomki, jak wyje pompa to niedługo padnie na 100%, moja w Lexie nie zdążyła bo mi go skasowali ale wyła jak cholera i czasami miała zawiechę

ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba :)

Opublikowano
  • Autor

pompa wyje jak przepuszcza albo nie ma wlasciwego smarowania ja bym sitko na pompie sprawdzil moze jest jakims syfem zatkane i olej nie ma pelnego przeplywu jesli dziala mozna ja jeszcze uratowac jak przestanie to tylko wymiana na inna [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________

Z tego co pamiętam to fiat Tipo 1,4 nie miał wspomki i każda prawdziwa sportowa fura też nie ma wspomki, jak wyje pompa to niedługo padnie na 100%, moja w Lexie nie zdążyła bo mi go skasowali ale wyła jak cholera i czasami miała zawiechę

ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba :)

a po drugie jak padnie pompa to stawia dodatkowy opór...

Opublikowano

pompa wyje jak przepuszcza albo nie ma wlasciwego smarowania ja bym sitko na pompie sprawdzil moze jest jakims syfem zatkane i olej nie ma pelnego przeplywu jesli dziala mozna ja jeszcze uratowac jak przestanie to tylko wymiana na inna [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________

Z tego co pamiętam to fiat Tipo 1,4 nie miał wspomki i każda prawdziwa sportowa fura też nie ma wspomki, jak wyje pompa to niedługo padnie na 100%, moja w Lexie nie zdążyła bo mi go skasowali ale wyła jak cholera i czasami miała zawiechę

ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba :)

a po drugie jak padnie pompa to stawia dodatkowy opór...

przypakujesz :cool1: i moze cos brzucha zrzucisz :decayed: :decayed: :decayed:

np mirona to slyszalem ze prosto z fabryki wyjechalo z zatarta pompa :kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pompa wyje jak przepuszcza albo nie ma wlasciwego smarowania ja bym sitko na pompie sprawdzil moze jest jakims syfem zatkane i olej nie ma pelnego przeplywu jesli dziala mozna ja jeszcze uratowac jak przestanie to tylko wymiana na inna [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________

Z tego co pamiętam to fiat Tipo 1,4 nie miał wspomki i każda prawdziwa sportowa fura też nie ma wspomki, jak wyje pompa to niedługo padnie na 100%, moja w Lexie nie zdążyła bo mi go skasowali ale wyła jak cholera i czasami miała zawiechę

ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba :)

a po drugie jak padnie pompa to stawia dodatkowy opór...

przypakujesz :cool1: i moze cos brzucha zrzucisz :decayed: :decayed: :decayed:

np mirona to slyszalem ze prosto z fabryki wyjechalo z zatarta pompa :kox:

hehe dlatego musial ostro przypakowac zeby nie musiec kolegow prosic coby mu pomagali kierownica krecic jak chce zaparkowac :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

pompa wyje jak przepuszcza albo nie ma wlasciwego smarowania ja bym sitko na pompie sprawdzil moze jest jakims syfem zatkane i olej nie ma pelnego przeplywu jesli dziala mozna ja jeszcze uratowac jak przestanie to tylko wymiana na inna [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________

Z tego co pamiętam to fiat Tipo 1,4 nie miał wspomki i każda prawdziwa sportowa fura też nie ma wspomki, jak wyje pompa to niedługo padnie na 100%, moja w Lexie nie zdążyła bo mi go skasowali ale wyła jak cholera i czasami miała zawiechę

ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba :)

a po drugie jak padnie pompa to stawia dodatkowy opór...

np mirona to slyszalem ze prosto z fabryki wyjechalo z zatarta pompa :kox:

To nie tak. Poprostu B7 z 2004 roku wychodziły bez pompy. Ot taka oszczędność Audi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to byly tzw wersje "Male" te "Female" mialy pompe :polew::kox:

Opublikowano

u Mirona to podobno wspomaganie jest zasilane z solardachu, dlatego dziala jak dziala...

Opublikowano

podobno to siemian ma audi :))))

Opublikowano
  • Autor

????? WTF że tak spytam? :decayed: :decayed:

Opublikowano

aj tam moze ze dwie ryski na zderzaku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.