Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jest czym latać! :kox:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czekamy na wykresik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wykresik bedzie jak bedzie nowa suszara. Narazie sobie plażuje w Chorwacji.

Pozdrowienia

ch2.jpg

Opublikowano

taka trasa w pospawanych felgach?! :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nio i sie zjebało... ;( ;(

sypie błędami silnika i strasznie kopci na czarno do 3000 odr nie praktycznie nie ciągnie...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:01_________________________________________________podobno prawdopodobnie nieszczelność przy którymś IC

Opublikowano

Współczuje! cały czas jesteś na wakacjach? zonk jak sie masz :confused4:

Opublikowano

nio i sie zjebało... ;( ;(

sypie błędami silnika i strasznie kopci na czarno do 3000 odr nie praktycznie nie ciągnie...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:01_________________________________________________podobno prawdopodobnie nieszczelność przy którymś IC

to widze ze mod na dual smic sie udał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jestem w Chorwacji i szukaj sobie tutaj mechanika...[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:19_________________________________________________Auto się zjebało.

Wydobywa kłeby czarnego dymu z wydechu i do 3000 odr nie idzie.

Sypie błędami i notlaufami.

Patryk twierdzi że może być jakaś nieszczelność na IC ale ściągnąłem cały dól i z tego co patrze to tam wszystko jest ok.

Jakieś pomysły??

Błędy mam takie:

Address 01: Engine

Control Module Part Number: 03G 906 016 GN

Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420

Software Coding: 0000072

Work Shop Code: WSC 66565

2 Faults Found:

16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal

P0101 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2079 /min

Torque: 0.0 Nm

Speed: 35.0 km/h

Temperature: 47.7°C

(no units): 100.8

(no units): 1.55

Temperature: 90.0°C

16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached

P0299 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2268 /min

Torque: 198.0 Nm

Speed: 74.0 km/h

Load: 100.0 %

Voltage: 13.60 V

Bin. Bits: 00101000

Absolute Pres.: 2468.4 mbar

Absolute Pres.: 1530.0 mbar

----------------------------

Address 01: Engine

Control Module Part Number: 03G 906 016 GN

Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420

Software Coding: 0000072

Work Shop Code: WSC 66565

1 Fault Found:

16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached

P0299 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2331 /min

Torque: 324.0 Nm

Speed: 37.0 km/h

Load: 100.0 %

Voltage: 13.60 V

Bin. Bits: 00101000

Absolute Pres.: 2468.4 mbar

Absolute Pres.: 2019.6 mbar

-----------------------

Address 01: Engine

Control Module Part Number: 03G 906 016 GN

Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420

Software Coding: 0000072

Work Shop Code: WSC 66565

2 Faults Found:

16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached

P0299 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2268 /min

Torque: 226.0 Nm

Speed: 37.0 km/h

Load: 100.0 %

Voltage: 13.60 V

Bin. Bits: 00101000

Absolute Pres.: 2468.4 mbar

Absolute Pres.: 1672.8 mbar

16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal

P0101 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 1848 /min

Torque: 0.0 Nm

Speed: 61.0 km/h

Temperature: 45.0°C

(no units): 75.6

(no units): 1.72

Temperature: 89.1°C[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 19:20_________________________________________________no to zdaje relacje.

Auto stoi w ASO ok. godziny 15 powinno byc cos wiecej wiadomo.

Wczoraj dymił na czarno do 3000 obr.

Dzisiaj nie chcial zapalić, stracił moc, zaczął szarpać

potem nie chcial w ogóle wejść na obroty i zaczął wydawać kłeby niebieskiego dymu.

Stracił moc do tego stopnia że na postoju po skręcie kierownicą albo podwyższeniu dmuchawy w klimie auto gasło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jezdzie.

Skorzystałem z Assistance (bo co miałem zrobić stojąc na poboczu drogi).

Jeśli okaze sie to jakas pierdołą to dostane auto zastępcze i będe to robił tutaj.

Jak wyjdzie coś poważniejszego to przyjedzie po mnie jakies auto z lawetą z Polski...

Pożyjemy zobaczymy...

Ogólnie torche przejebane...

Ale pozdrawiam

ch3.jpg

Opublikowano

Uuuu... :confused4: Nie dobrze!!! Jakieś nowe wieści??

Opublikowano
  • Autor

koło 15 powinno być cos więcej wiadomo. Siedzimy w knajpce koło ASO i czekamy na wieści

Opublikowano

o jasny ch*j... ale Ci sie trafiło :confused4: :confused4:

Opublikowano

I jak?

Opublikowano

juz podobno auto ożyło...EGR problem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

urwał się grzybek od EGRu po wymianie autko jezdzi jak marzenie

Opublikowano

Masz szczęście w nieszczęściu siemian :>

Opublikowano

Dobrze, że już śmiga! :)

Opublikowano

sieniak wracaj chorwacja nie dla was

Ps będziecie mieć co wspominać po takich przejściach. autko na chodzie to najważniejsze

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dołożeniu drugiego coolerka od BRD przyszedł czas na wymiane suszary na BRDowską :> :> :>

Więc jest... Moc ok. 200 kucy. Na hamownie pojade jak będe miał chwilke. :naughty: :naughty:

Jeszcze razem z Maćkiem (Mk4) zrobiliśmy powiedzmy stage2 BOSEmusic :>

Czyli po wooferku BOSE przyszedł czas na wzmaczniacz. Narazie przez BOSE gra tylko tyl ale myśle że to kwesia czasu.

Gra miodzio...

Opublikowano

No szkoda, że nie możemy tego posłuchać. :gwizdanie:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W dniu dzisiejszym wymieniłem hamulce przednie 321mm na haulce od S4 345mm... Hamują :kox: :kox: :kox:

Było:

ham321a.jpg

Jest:

ham345a.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.